3 Yıldır Saklanan Cinayet Çözüldü

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 3 yıldır saklanan bir cinayet çözüldü. 2017 yılında işlenen ancak bir nihayete o dönemler erişilememiş bir kayıp dosyasıydı M.E nin kaybı. Kayıp oluş tarihinden tam 3 yıl sonra ise acı gerçek ile yüzleşilmiş oldu.  

Haberler 02.01.2020, 17:56 02.01.2020, 19:47 Onur DİMLİ
3 Yıldır Saklanan Cinayet Çözüldü

Z.E 3 yıl aradan sonra kızının kaybı için programa başvurdu

Bu kayıp dosyasından bağımsız olarak kayıp olan kızını aramaya gelen Z.E, kızını bulduktan sonra programdan ayrılamadı çünkü 3 yıl önce işlenmiş olan kayıp dosyasında Z.Y'nin abisi C.E baş zanlıydı. Bu aradaki bağlantının çözülmesi üzerine bu kayıp dosyası ile alakalı Z.E'nin bilgisine başvuruldu. Vermiş olduğu ifadelerin çelişmesi üzerine programda Z.E yavaş yavaş bildiklerini adeta ağzından kaçırmaya başladı. Çevreden de gelen bilgiler üzerine bir takım itiraflarda bulunuldu. Ve de böylelikle 3 yıldır saklanan cinayet  çözüldü ve de acı gerçekler ile karşılaşılmış  oldu.

Gaziantep'te 2017 yılında meydana gelen bu cinayetin 4 kişi ile işlendiği, cesetin 3 ayrı parçalara ayrılarak 3 ayrı yere gömüldüğü hatta bazı bölgelerin asit ile yakıldığı öğrenildi. Cinayeti işleyen kişi ise 2017 yılında Müge Anlı'nın programına gelen baş zanlı olarak gösterilen emekli imam C.E ve kardeşi M.E, M.E'nin kayınbiraderi M.B ve de Z.E'nin eski kocası E.E tarafından işlendiği, bu cinayeti ailenin tüm fertlerinin de bildiği ortaya çıktı. Olayla bağlantılı olan toplam 7 kişi tutuklanarak cezaevine atıldı.   

Yorumlar (0)
28°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü