Ak Parti Grup Toplantısında İsyan Konuşması

Bugün gerçekleşen Ak Parti grup toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasına ara verdiği sırada vatandaşın isyanını dinledi.

Haberler 12.02.2020, 17:08 Fatih OĞUR
Ak Parti Grup Toplantısında İsyan Konuşması

12 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen Ak Parti grup toplantısında kamuoyuna önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasına ara verdiği sırada vatandaşın isyanına kulak verdi. Vatandaş Başkan Erdoğan'a 15 Temmuz'a katıldığını ve bu yüzden işini kaybettiğini söyledi. Uzun süredir işsiz kaldığını ve eve götürecek ekmeği bulamadığını söyleyen vatandaş kendisine yardım edilmesini talep etti. Mahkeme kararının tanınmasını yetkililerden rica eden ve mağduriyetin en kısa sürede giderilmesini isteyen kişi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sesini duyurabilmek için çaba sarfetti.

Grup Toplantısında Yaşanan İlginç Olay

Ak Parti grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasına ara verdiği sırada ilginç bir olay yaşadı. Toplantı esnasında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündemle ilgili açıklamalarının bulunduğu bir video barkovizyona yansıtılıyordu. Videonun yansıtılmasından kısa bir süre önce salonda oluşan sessizliği fırsat bilen vatandaş, sesli bir şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hitap etti. 15 Temmuz hain darbe girişimine katıldığı için işinden gücünden olduğunu ve çocuklarına ekmek parası bulamadığını belirten vatandaş Cumhurbaşkanı’ndan yardım talep etti. Mahkeme kararının tanınmasını istedi. Bu esnada salonda görev yapan bir kişi yardım talebinde bulunan vatandaşın yanına gitti ve kamera açısı bir anda değişiklik göstererek Kılıçdaroğlu'nun açıklama yaptığı videoya döndü.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü