Antalya'da Coronavirüsü Yenen Genç Yaşadıklarını Anlattı

Türkiye Coronavirüs salgını ile mücadele ederken hastalığı kontrol altına almaya çalışan uzmanlar hummalı bir çalışma sergiliyor. Antalya'da coronavirüs salgınına yakalanan 27 yaşındaki Çağlar Çolak Covid-19 pozitif olduğunu öğrendikten sonra kendini 14 günlük karantina sürecine almıştı.

Antalya'da Coronavirüsü Yenen Genç Yaşadıklarını Anlattı

Antalya'da yaşamını sürdüren 27 yaşındaki Çağlar Çolak coronavirüs hastalığına yakalandığını öğrendikten sonra evde 14 günlük bir karantina sürecine girdi. Evde eşiyle ve iki çocuğuyla yaşadığı karantina günlerini anlatan 27 yaşındaki genç, tüm zorlukları açık açık paylaştı. Turizm sektöründe faaliyet gösteren evli ve iki çocuk babası olan Çağlar Çolak, 26 Mart tarihinde yaşadığı baş ağrısı ve yüksek ateş belirtileri ile özel bir hastaneye muayene olmaya gitti. Semptomlarının giderilmesi amacıyla kendisine iğne yapılan hastaneden evine dönen Çolak, ateşinin yükselmesi ve şikayetlerin artması sonucunda başka bir hastaneye başvurdu. Uzmanların kendisine yaptığı coronavirüs testinin pozitif çıktığını öğrenen Çolak kendini 14 günlük bir karantinaya aldı.

Çocuklarıma Dokunamadım

Antalya'da 27 yaşındaki bir genç coronavirüs hastalığına yakalandığını öğrendikten sonra kendi evinde 14 günlük bir karantina sürecine girdi. Bu süreçte yaşadıklarını vatandaşlarla paylaşan Çağlar Çolak aynı evde eşine ve kızlarına dokunamadığını ve sadece uzaktan cep telefonu ile görüntülü olarak konuştuklarını dile getirdi. Hastalığı sağlıklı bir şekilde atlatan genç yaşadığı karantina günlerinden sonra eşine ve çocuklarına kavuşmanın sevincini yaşarken bu süreci nasıl atlattığı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Evde eşi Berna Çolak'ın yaptığı yemekleri yedikten sonra kapları çöpe atan Çolak çocukları ve eşi ile yaklaşık 15 metre uzakta bir odada 14 günlük süreci tamamladı.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü