Bir Annenin Yürek Yakan Feryadı

Antalya'da 37 yaşında bir genç yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle oturduğu evin çatısından atlayarak canına kıydı. Oğlunun ölüm haberini öğrenen annesi ise gözyaşlarına boğuldu.

Bir Annenin Yürek Yakan Feryadı

Bugün Antalya'da yaşayan 37 yaşında Kaan A. çeşitli psikolojik sorunlar yaşaması nedeniyle oturduğu evin çatısına çıkarak intihar etti. Çevredekilerin ihbari üzerine gelen sağlık ekipleri gencin hayata tutunabilmesi için her yolu denedi. Ancak Kaan A. olay yerinde yaşamını yitirdi. Psikolojik sorunlar yaşadığı bilinen gencin uzun süredir kendinde olmadığı ve çevresi ile irtibatını kestiği yakınları tarafından söyleniyor. Oğlunun ölüm haberini alan annesi Seval Hanım Kaan A.’nın nasıl böyle bir intihar girişiminde kalkıştığına hala inanamıyor.

Sinir Krizi Geçirdi

Bugün saat 16.20 sularında Muratpaşa İlçesi Sinan Mahallesi Arık Caddesi'nde yaşanan intihar olayı tüm Türkiye'yi büyük yasa boğdu. 37 yaşındaki bir genç oturduğu binanın çatı katına çıktı ve kendisini 5. kattan aşağı bıraktı. Etraftaki görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Kaan A.’ya müdahale ettiler. Tüm uğraşlara rağmen gencin yaşama geri dönmesine neden olamadılar. Akrabaları ve özellikle annesi tarafından olayın şaşkınlığı hala devam ediyor. Etraftaki birçok kişi intihar girişiminin sonucunun ölümle sonuçlandığını öğrendikten sonra anne Seval hanımın yanına gelerek baş sağlığı dileklerinde bulundular. Gerekli müdahalelere rağmen kurtarılamayan gencin yaşadığı psikolojik sorunlar ise tüm vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Yorumlar (0)
15°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü