Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeğeninin Mutluluğuna Tanıklık Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeğeni Sevde Erdoğan'ın nikahında mutlu anlar yaşayarak aynı zamanda nikah şahidi olarak görev yaptı. Cumhurbaşkanı erkek kardeşi Mustafa Erdoğan'ın kızı Sevde Erdoğan'ın nikah töreninde Haliç Kongre Merkezi'nde eşsiz bir törene konuk oldu.

Haberler 08.03.2020, 21:40 Onur DİMLİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeğeninin Mutluluğuna Tanıklık Etti

Tören esnasında Sevde Erdoğan ile evlenen Ersin Özsoy'un nikah şahidi olan Recep Tayyip Erdoğan öğüt niteliğinde konuşmaya imza attı. Nikah töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop aynı zamanda Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak ve Esra Albayrak'ın eşi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da bulunuyordu. Aynı zamanda çiftin nikah şahidi olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi başkanları Binali Yıldırım ve İsmail Kahraman görev aldı.

Genç Çiftin Mutluluklarına Devletin Büyük Makamları Şahit Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erkek kardeşi Mustafa Erdoğan kızı Sevde Erdoğan'ı evlendirdi. Düğün töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve birçok siyasi yetkili nikah şahidi olarak görev aldı. Aynı zamanda Emine Erdoğan nikah defterini gelin Sevde Erdoğan'a verdi. Nikah töreninde genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan günün anlam ve önemine binaen oldukça güzel bir konuşma yaparak ilelebet bir yastıkta kocamaları gerektiğini ve bunun için de çok emek vermeleri gerektiğini dile getirdi. En az 3 çocuk politikasını yineleyen Erdoğan Türkiye'nin genç ve dinamik yapısının devam etmesini istedi.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü