Emlak Bankası Kâr Payı Oranı'nı Açıkladı

Emlak Katılım Bankası, kar payı oranını açıkladı. 2020 yılında araç finansman kar payı oranı %0,99 olarak belirlendi. Ayrıca konut finansman oranı da %0,99 olarak güncellendi. 

Haberler 22.01.2020, 11:11 22.01.2020, 11:14 Onur DİMLİ
Emlak Bankası Kâr Payı Oranı'nı Açıkladı

Emlak Katılım Bankası, 2020 kampanyalarını duyurdu. En çok dikkat çeken ise kar payı oranları oldu. Emlak Katılım Bankası, araç ve konut finansman paketlerinin kar payı oranını %0,99 olarak belirledi. Kar payı oranının düşmesi, vatandaşı mutlu etti.

Emlak Katılım Bankası’nın kampanyaları saymakla bitmiyor. Güncellenen faiz oranıyla birlikte 120 ay vade imkanı da bulunuyor. Ayrıca 2020 yılında 500.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunulacak.

Bu sayede vatandaşlar, araç ve konut alımında büyük avantajlar sağlayacak.

Kampanyalardan Yararlanmayan Kalmasın

Emlak Katılım Bankası’nın konut kredilerinden yararlanmak için başvuru yapılması gerekiyor. Başvuru sırasında ise nüfus cüzdanı, başvuru formu, alınacak konutun tapu fotokopisi, gelir belgesi ve başvuracak kişinin adına en az iki aylık fatura isteniyor. Nüfus cüzdanı yanında olmayanların pasaport ya da sürücü belgelerinin fotokopisini getirmesi gerekiyor. Bazı durumlarda ek olarak kefilde istenebiliyor.

Bu şartlar yerine getirildiğinde Emlak Katılım Bankası’nda konut kredisi alınabiliyor. Sadece konut kredi değil, taşıt finansmanı da almak mümkün. Taşıt finansmanlarında %0,99 faiz oranı ve 24 ay vade imkanı sunuluyor. 48 ay vadelerde faiz oranı %1,02’ye çıkıyor.

Bu avantajlar, araç ve konut almak isteyen vatandaşların yüzünü güldürüyor. Talep ise oldukça fazla.

Yorumlar (0)
26°
açık
Günün Karikatürü Tümü