Emlak Konut GYO Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştiriyor

Tüm Türkiye'de büyük ve başarılı projelere imza atan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olağan genel kurul toplantısı için çalışma başlattı. Ülke genelinde yaşanan coronavirüs salgını nedeniyle toplantının tarihi de net olarak belli değildi. Ancak gelen son dakika bilgilerine göre olağan genel kurul toplantısı netleşti.

Emlak Konut GYO Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştiriyor

Türkiye'nin dört bir tarafında büyük konut projelerine imza atan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Türkiye'nin coronavirüs ile mücadelesi esnasında faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Vatandaşlar tarafından ilerleyen günlerde Emlak Konut’un gerçekleştireceği olağan genel kurul toplantısının erteleneceği veya iptal edileceği düşünülüyordu. Ancak kuruluş kendi içinde aldığı karar sonucunda toplantının iptal edilmediğini ilerleyen günlerde süreç ile ilgili net bir tarihin yayımlanacağını kamuoyu ile paylaştı.

Toplantı Olacak Ancak Tarihi Net Değil

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Coronavirüs salgını esnasında da çalışmalarına devam ediyor. Tüm Türkiye'de başarılı projeler gerçekleştiren Emlak Konut GYO sürekli olarak gerçekleştirdiği olağan genel kurul toplantısını iptal etmediğini kamuoyu ile paylaştı. Toplantının detayları ile ilgili gelişmeler kuruluş tarafından ilerleyen günlerde açıklanacak.

Türkiye'nin dört bir tarafında projeler gerçekleştiren ve vatandaşları ev sahibi yapan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı toplantıda alacağı yeni kararlarla salgına rağmen olumlu çalışmalar yapacağının sinyallerini verdi. Vatandaşlar tarafından merak edilen olağan genel kurul toplantısının tarihi ise kuruluş tarafından açıklanacak. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerine hız kesmeden devam edecek.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü