Emlak Konut’a İlgi Artıyor

Emlak Konut GYO, son zamanların en çok ilgi gören emlak firmalarından biri oldu.

Haberler 22.01.2020, 11:58 23.01.2020, 14:33 Soner YARDIM
Emlak Konut’a İlgi Artıyor

Yaptığı projeler ile dikkatleri üzerine topladı. Birçok yerdeki arsaları ve projeleri ile hayranlık uyardı. Hayranlık uyandırmaya da devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Emlak Konut GYO, İstanbul İhalesi başlatmıştı ve 12 arsanın satışı yapılmıştı. Arsaların yerleri, özellikleri ve fiyatları büyük talep görmüştü. İstanbul İhalesi dışında Emlak Konut GYO proje yapmaya devam etti.

Ayrıca Emlak Konut GYO, Niğde Projesi’ni de iptal ettiğini duyurmuştu. Projeye yoğun ilgi olmasına rağmen neden iptal edildiğiyle ilgili bir açıklama yapılmadı. Gözler projenin neden iptal edildiğine ve yeni projelere çevrildi.

Emlak Konut’a Teklif Geldi

Emlak Konut GYO’dan açıklamalar beklenirken yeni bir haber geldi. Emlak Konut’un üç arsası için teklif verildiği ortaya çıktı. Teklifler ise oldukça yüksek.

Teklifin kimin ya da kimlerin yaptığına dair bir açıklama yapılmadı. Ancak teklifle ilgili detaylar verildi. 3 arsaya 205.100.000 TL teklif verildi. KDV hariç bu fiyat 169 milyon TL olarak belirlendi. Geriye kalan kısım ise KDV eklentisi.

Emlak Konut GYO ise bu konuda bir açıklama yapılmadı. Arsaların satılıp satılmadığı ise bilinmiyor. Ancak arsaların satılması durumunda Emlak Konut GYO’nun yeni bir proje ile yatırımcıların karşısına çıkacağı düşünülüyor.

Arsaların yerleri de belli olmadığı için nasıl projelerin yapılacağı ile ilgili bir tahmin yapılamıyor.

Yorumlar (0)
10°
açık
Günün Karikatürü Tümü