Fatih Terim de Covid-19 Pozitif Hasta Grubunda

Tüm dünyayı derinden sarsan Coronavirüs salgını Türkiye'de birçok vatandaşı etkisi altına almaya devam ediyor. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de salgından etkilenen kişiler arasında.

Haberler 25.03.2020, 16:29 Muhammed Selman Selçuk
Fatih Terim de Covid-19 Pozitif Hasta Grubunda

Coronavirüs Türkiye'de yayılmaya devam ediyor. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e yapılan testler sonucunda Terim'in covid-19 pozitif olduğu ortaya çıktı. Terim tüm takımına coronavirüs testi yaptırarak önemli bir çalışmaya imza atmıştı. Yapılan testler sonucunda kendisine Coronavirüs tanısı konulan Fatih Terim'in kızı babasının durumu ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Türkiye futbol camiasında coronavirüs ile mücadele kapsamında önemli bir duyarlılık gösteren başarılı teknik adam, bütün takımına coronavirüs testi yaptırmıştı. Kendisi de önceki gün açıklanan coronavirüs testi sonuçlarına göre enfekte olduğunu öğrendi.

Beşiktaş Maçından Sonra Evinde Dinlendi

Başarılı teknik adam Galatasaray-Beşiktaş mücadelesinden sonra tüm takımına izin verdi. Kendisi de 2 gün boyunca coronavirüs salgınından dolayı eşi ve kızı ile birlikte Amerika'da dinlenmeye çekildi. 18 Mart Çarşamba günü takımının antrenmanı için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giderek takımının ilerleyen günlerde gerçekleştireceği idmanlarını tamamen iptal ettiğini açıkladı. Takımını uzaktan kontrol altına alan imparator yapılan Coronavirüsü testi sonuçları sonucunda Covid-19 pozitif olduğunu öğrenince vakit kaybetmeden hastaneye gitti. Başarılı teknik adamın kızı babasının durumunun hekimler tarafından yakından takip edildiğini belirtti. İlerleyen günlerde Fatih Terim'in sağlık durumunun ne yönde gideceği kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Yorumlar (0)
orta şiddetli yağmur
Günün Karikatürü Tümü