İhmal'mi Cinayet'mi Sorusu Geliyor Akıllara

Rusya da bir annenin akıl almaz unutkanlığı bir bebeğin canına mal oldu. Kırk yaşlarında olduğu belirtilen annenin soğuk havada balkona çıkarıp beş saat boyunca unuttuğu bebek donarak öldü. Korkunç olay Rusya'nın Habarovsk kentinde yaşandı.

Haberler 10.01.2020, 14:27 Fatih OĞUR
İhmal'mi Cinayet'mi Sorusu Geliyor Akıllara

Hava alması için annesi tarafından bir puset ile balkona çıkarılan ve annesi tarafından balkonda unutulan yedi aylık olduğu belirtilen bebek soğuk hava koşulu nedeniyle donarak hayatını kaybetti. Annelik sorumluluklarını bir kez daha düşündüren acı olay vicdanları sızlatırken küçük bir canın hayattan ne kadar beklenmedik bir şekilde  kopartılabileceğini trajedik biçimde gözler önüne serdi.

Bu Kadarına Da Pes!

Günümüzde ebeveyn sorumluluklarının yetersizliklerine dair sürekli artan haberlere bu kadarına da pes dedirtecek cinste bir olay Rusya’da yaşandı. Rusya’da, Habarovsk kentinde yaşayan bir anne 20 dereceyi bulan soğuk havada henüz yedi aylık bebeğini bir puset içinde  temiz hava alması nedeniyle balkona bıraktı. Beş saat boyunca soğuk havada balkonda unutulan çocuk donarak öldü.

Yapılan açıklamada ölüm nedeni soğuğa karşı vücut  ısısının düşmesi ile ölümün gerçekleştiği belirtildi.

Çocuğunun annesine herhangi bir işlem yapılmadı. Rusya Sağlık Bakanlığı’ndan çocukların gözetimsiz bırakılmamasına, kiminle nerede olduklarının bilinmesine, soğuk hava koşullarından etkilenebileceklerine  dair uyarı yapıldığı belirlendi.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü