İnfaz Kanunu İle İlgili Erdoğan'dan Şok Açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Büyük Millet Meclisi genel kurulunda geçtiğimiz günlerde kabul edilen infaz yasası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ayrıca yeni düzenlenen yasanın milletin ve kamunun hassasiyeti dikkate alınarak hazırlandığını belirtti.

İnfaz Kanunu İle İlgili Erdoğan'dan Şok Açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi genel kurulunda infaz kanunu kabul edilmişti. Yeni infaz düzenlemesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Recep Tayyip Erdoğan düzenlemeler hakkında kamunun hassasiyetlerinin de göz önüne alındığının altını çizdi. Bugünleri milletçe elele atacağımızı ve milyonlarca vatandaşın evde büyük sıkıntılar yaşayarak kaldığını dile getiren Erdoğan, vatandaşların biraz daha sabretmelerini ve bu viral salgını en az kayıpla en en kısa sürede atlatacağımızı kamuoyu ile paylaştı.

Güzel Günler Yakındır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni infaz yasası ile ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, aynı zamanda Coronavirüs salgını hakkında Türkiye'nin bilançosunu açıkladı. Şimdiye kadar hayatını kaybeden vatandaşlarımızın olduğu kadar sağlık personelimizin gayretli çalışmasıyla iyileşen hasta sayımız da oldukça fazla. Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer bakanlıkların koordineli çalışmaları ile coronavirüs günlerinin en kısa zamanda atlatılacağının sinyalini veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milli birlik ve beraberlik duygusu içerisinde enerjimizi hiçbir zaman kaybetmeden güzel günlere ulaşacağımızı temenni etti. Coronavirüs salgını ile ilgili Türkiye'nin diğer dünya ülkeleri arasında önemli bir başarı elde ettiğini açıklayan Erdoğan, ilerleyen günlerde halkımızla beraber daha iyi bir noktaya geleceğimizi dile getirdi.

Yorumlar (0)
12°
açık
Günün Karikatürü Tümü