İstanbul Havaalanı Taksicileri Yerli Otomobile Talip!

2019 yılının son ayında üretilmesi planlanan Yerli Otomobile, yeni bir destek de İstanbul Havaalanı Taksicilerinden geldi. Artık, İstanbul Havaalanı Taksicileri Yerli Otomobile Talip!

İstanbul Havaalanı Taksicileri Yerli Otomobile Talip!

İstanbul Havaalanı taksicileri kooperatifi üyelerinden yerli otomobil için teklif geldi. Kooperatife bağlı olan 750 araç, yerli otomobile çevrileceğini belirten İstanbul Havaalanı Taksicileri Kooperatif Başkanı Fahrettin Can tarafından yeni açıklama yapıldı.

Yerli arabayı alarak 750 adet taksilerini yerli araca çevireceklerini belirten Can, yerli araba kullanmaktan memnun olacaklarını ve gurur duyacaklarını sözlerine ilave ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etmeyi unutmamıştır.

İstanbul’a Gelen Turistler Yerli Arabalara Binecek!

İstanbul hemen her dönemde turistler tarafından ziyaret edilen bir şehir olmayı başarmıştır.  İstanbul’a gelen turistler artık yerli otomobillerle taşınacak. Yerli otomobil konusunda pek çok eleştiri ve ön yargı gelse de Fahrettin Can, tüm bu ön yargıları açıklamalarıyla yıktı. Yaptığı açıklamalar sonucu da yerli otomobile önem verdiği anlaşılmış oldu. Taksiciler Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can tarafından yapılan açıklamalar dikkate alındığında yerli otomobile değer verdikleri ve tüm yapılan açıklamaların yersiz olduğu düşünülmektedir.

Yerli arabayı satın alarak tamı tamına 750 adet taksilerini yerli otomobile çevireceklerini belirten Can, yerli araba konusunda yaptığı açıklamalar oldukça dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Yerli otomobile gelen eleştirilerden sonra böyle bir karar alınması insanların yaptığı eleştirilerin de yersiz olduğunu düşündürmeye başlamıştır.

Yorumlar (0)
17°
açık
Günün Karikatürü Tümü