Kadın Cinayetleri Devam Ediyor

Türkiye'de kadın cinayetleri dur durak bilmiyor. çiçeği burnunda akademisyen Ceren Damar Şenel araştırma görevlisi olarak çalıştığı üniversitede öğrencilerine sınav yaparken Hasan İsmail Hikmet kopya çektiğini yakaladıktan sonra kendisinden alınan intikam çok acı oldu.

Haberler 26.02.2020, 23:45 Onur DİMLİ
Kadın Cinayetleri Devam Ediyor

Hasan İsmail Hikmet bu durumu kendisine yediremeyip daha sonra gencecik akademisyene acımadan katletti. Ceren damar Şenel henüz çiçeği burnunda bir araştırma görevlisi iken öğrencisi tarafından 17 kez bıçaklanıp ardından üç kurşunla acımasız bir şekilde katledilmişti. Olay Ceren Damar Şenel’in babasının mücadelesi üzerine mahkemeye taşındı. Mahkemede ise Hasan İsmail Hikmet in avukatın yaptığı savunmalar herkesi şaşırttı.

Fetö'cü Damgası Vurdular

Gencecik araştırma görevlisi Ceren Damar Şenel geçtiğimiz günlerde öğrencisi olan İsmail Hikmet tarafından insanlık dışı bir yöntemle öldürülmüştü. Olay üzerine soruşturma başlatan savcılık katilin avukatının savunmasını duruşmada dinledi. Katilin avukatı Ceren öğretmenin Hasan İsmail Hikmet’ten hoşlandığı ve katilin kendisini red etmesinden sonra Ceren Damar Şenel’in ısrarı üzerine görüşme sağladıklarını belirtmiştir. Olayın daha da ileri giderek katil ile Ceren öğretmen arasında cinsel birliktelik olduğunu söyleyen avukat savunduğu katilin cinsel saldırı suçundan dolayı mağdur konumda olduğunu hakim önünde beyan etmiştir. Ancak sanığın avukatının yaptığı tüm savunmalara rağmen hakim kararını verdi. Hasan İsmail Hikmet işlediği bir suçtan dolayı ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırıldı. Tüm Türkiye tarafından olaydaki yaşanan son gelişmeler merakla bekleniyor.

Yorumlar (0)
23°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü