Kiptaş İstanbul Küçükçekmece'de Keyifli Bir Yaşam Alanı Yarattı

Kiptaş İstanbul'da son yıllarda gösterdiği verimli projeler ile dikkat çekiyor. Proje ekibi olarak İstanbul'un birçok yerinde eşsiz yapılar yapan Kiptaş bu sefer Küçükçekmece'de 1140 konutluk Kayabaşı Konutları ile uğraşıyor.

Haberler 08.03.2020, 22:14 Onur DİMLİ
Kiptaş İstanbul Küçükçekmece'de Keyifli Bir Yaşam Alanı Yarattı

İstanbul'da şimdiye kadar binlerce kişiyi ev sahibi yapan Kiptaş yeni projesine İstanbul Küçükçekmece Kayabaşı Konutları’nı da ekledi. Proje içerisinde toplamda 1140 konut yer alıyor. Yüzlerce kişi ev sahibi olmak için yapıların bitmesini beklerken bir yandan da hak sahiplerine sunulan ödeme kolaylıkları oldukça cazip durumda. Dairelerin toplam büyüklükleri 75 metrekare ile 115 metrekare arasında değişirken insanların çoğu ekonomik fiyata kendi dairelerine sahip olabilecekler için oldukça mutlu. Kiptaş şimdilik sadece İstanbul'la sınırlı yapı konutları projelerini hayata geçiriyor. Ancak önümüzdeki yıllarda tüm Türkiye'ye yönelik gerek sosyal konut projesi gerekse kentsel dönüşüm çalışmaları yönünde çalışmalar yapacağına inanılıyor.

Site İçerisinde Alışılmamış Konut Projesi

İstanbul Küçükçekmeceliler daha önce alışık olmadıkları bir mimari ile karşı karşıyalar. Kiptaş Küçükçekmecelilere en büyük bir yaşam alanı sağladı ve içerisine 40 derslikli bir ilköğretim okulu da yapmayı ihmal etmedi. Aynı zamanda teknoloji ve çağın getirdiği son yenilikleri mimari planlarında kullanarak İstanbullulara farklı bir konut projesi tecrübesini yaşatan, yaptığı projelerle insanlara temel ihtiyaçlarını karşılama yönünde yardımcı olmak ve yeşil bir yaşam alanı sağlamak gibi prensiplerle yola çıkan Kiptaş, genel olarak yıllar boyunca konut piyasasında elde ettiği tecrübeyi insanların keyfi ve huzuru için harcıyor.

Yorumlar (0)
-2°
hafif kar yağışlı
Günün Karikatürü Tümü