Kiptaş Olağan Genel Kurul Toplantısı Düzenliyor

Kiptaş İstanbul genelinde gerçekleştirdiği projelerle kullanıcılara oldukça geniş imkanlar sağlayan konutlarla yaşama şansı sunuyor. Önümüzdeki günlerde olağan genel kurul toplantısını düzenleyen kuruluş gündem hakkında gerekli açıklamalarda bulundu.

Haberler 10.03.2020, 14:54 Abdurrahim KARABAYIR
Kiptaş Olağan Genel Kurul Toplantısı Düzenliyor

Kiptaş olağan genel kurul toplantısını 26 Mart 2020 Perşembe günü saat 16.00’da gerçekleştirmeyi planlıyor. Oldukça geniş bir katılımın olacağı planlanan toplantı Osmaniye Mahallesi Koşuyolu Bulvarı No.1 Kat.5 34146 Bakırköy İstanbul adresinde gerçekleşecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakler koordinasyon müdürlüğü toplantı salonunda oluşacak olan görüşme detayları hakkında daha sonra kamuoyu geniş çaplı olarak bilgilendirilecek. Kiptaş üyeleri toplantıda hangi konuların görüşülmesi konusunda önemli bir bülten hazırladı. Eğer ilk toplantıda yeterli çoğunluğa ulaşılamazsa aynı konular tekrar 22 Nisan 2020 tarihinde görüşülecek.

Olağan Genel Kurul Toplantı Gündemi

Kiptaş 26 Mart 2020 Perşembe günü saat 16.00 da olağan genel kurul toplantısı düzenleyecek. Toplantı başkanların belirleyeceği gündem çerçevesinde gerçekleşecek. Gündemde ise açılış ve toplantı başkanlığının konuşması öncelikle olacak. Ardından Kiptaş yönetim kurulu tarafından hazırlanan 2019 yılı içerisinde gösterilen faaliyetlerin kısa bir raporu sunulacak ve müzakeresi gerçekleştirilecek. 2019 yılında bağımsız denetim raporu ve çeşitli hesap çizelgeleri kamuoyu ile paylaşılacak. Aynı zamanda toplantının sonlarına doğru yönetim kurulu üyelerinin seçilmesi ve üyelerin seçildikten sonra görev sürelerinin tespit edilmesi de yine olağan genel kurul toplantısı içerisinde gerçekleşecek.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü