Kiptaş'tan Eğitime Destek Kampanyası

Kiptaş İstanbul'da geniş çaplı projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Son projeleri içerisinde Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim edilmek üzere yapılan derslikler ve okullar dikkat çekiyor.

Haberler 16.03.2020, 18:28 Abdurrahim KARABAYIR
Kiptaş'tan Eğitime Destek Kampanyası

Kiptaş sadece İstanbul'da sınırlı olmak üzere gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine her geçen gün yenisini ekliyor. Sadece insanlara konut projeleri ile ilgili değil aynı zamanda eğitime destek amaçlı çok sayıda eğitim kurumunu Milli Eğitim Bakanlığı’na tamamlayarak teslim ediyor. Okullarda ve yaptığı dersliklerde son teknolojik imkânlarını kullanarak eğitim kurumlarına tam donanımlı bir hale getiren Kiptaş, kaliteli ve öncü projeleri ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Şimdiye kadar toplamda 23 eğitim kurumu ve 1200 adet dersliği Milli Eğitim Bakanlığı'na teslim eden kurum ilerleyen zamanlarda tüm Türkiye çapında sosyal sorumluluk projelerini hayata geçireceğini duyurdu.

Kiptaş'tan Eğitime Önemli Yatırım

Kiptaş geçtiğimiz günlerde İstanbul'a kazandırdığı önemli projeleri ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın büyük bir açığını kapattı. Toplamda 23 eğitim kurumunun inşasını gerçekleştirdi ve 1200 adet dersliği İstanbul'daki öğrencilere kazandırdı. Sadece konut anlamında değil sosyal sorumluluk projeleri ile İstanbul ili içerisinde oldukça kaliteli ve son teknoloji ile donatılmış okullar ve derslikler inşa eden Kiptaş, ilerleyen zamanlarda önemli yatırımlar yapmaya devam edecek. Yaptığı projeleri sadece İstanbul ile sınırlandırmayı  düşünmeyen kurum tüm Türkiye çapında hedeflediği sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeyi planlıyor. Yaptığı kaliteli yatırımlar ile eğitim sektörüne öncülük eden kurum inşa ettiği okullarda öğrencilerin ihtiyacına yönelik teknikler kullanmayı da ihmal etmiyor.

Yorumlar (0)
orta şiddetli yağmur
Günün Karikatürü Tümü