Kiptaş'tan Yeşilce Aydos Projesi Büyük Yankı Uyandırdı

Kiptaş tarafından geçtiğimiz günlerde yapım aşamasına başlanan Yeşilce Aydos projesi sıcacık bir havası ve doğayı andıran genel yapısıyla samimi bir ortamı andırıyor.

Haberler 06.03.2020, 20:08 Fatih OĞUR
Kiptaş'tan Yeşilce Aydos Projesi Büyük Yankı Uyandırdı

Geçtiğimiz aylarda yapım aşamasına başlanan Kiptaş tarafından gerçekleştirilen Yeşilce Aydos projesi yepyeni bir mimari alanda kullanıcılarını bekliyor. Proje henüz yapım aşamasında tamamlanmadan binlerce kişinin ilgi odağı oldu bile. Yüzlerce metrekare yeşil alanı ve modern mimarisi ile İstanbulluların göz bebeği haline gelen yeni yaşam alanları özgür ruhu ile insanlara ev sahipliği yapma yönünde hazırlıklarını sürdürüyor. Ayrıca Kiptaş'ın gerçekleştirdiği bir proje içerisinde hak sahipleri konforun ve özgürlüğün tadını tam anlamıyla çıkarabilecek.

Pendik'te Muhteşem Bir Yeşil Alan Yükseliyor

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Pendik ilçesinde Kiptaş tarafından gerçekleştirilen Yeşilce Aydos projesi İstanbul'un ormanını Pendik ile birbirine bağlıyor. İçerisinde toplamda 331 konut bulunan projede 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile kullanıcıların konforu detaylı bir şekilde düşünülmüş. Herkesin aradığı detayı tam olarak bulabileceği bu konutlarda ferah yaşam alanları ve geniş daireler binlerce kişi tarafından şimdiden meraklı bir şekilde bekleniyor. Yeşilce Aydos projesi içerisinde toplam 10 blok yer alıyor. Projenin mimarları doğa ile bağın kopmaması için 2 adet bloğu yatay mimari kurallarına göre tasarladı. Yapılan planlamalar neticesinde zengin balkon sefası ve apartmandan çıkar çıkmaz yeşil bir alana ulaşmak insanların doğa ile iç içe olduğunun kanıtı.

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü