Kiptaş Tarafından İstanbul Başakşehirlilere Vaditepe Gölevleri Konutları

Kiptaş İstanbul'da gerçekleştirdiği projelerine Başakşehir ile devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yapım aşamasını tamamlayan Vaditepe Gölevleri mahalle konseptini Başakşehirlilere detaylı bir şekilde yaşatıyor.

Haberler 16.03.2020, 19:38 Abdurrahim KARABAYIR
Kiptaş Tarafından İstanbul Başakşehirlilere Vaditepe Gölevleri Konutları

İstanbul içerisinde gözde projelere imza atan ve son 15 yıl içerisinde uydu kent olarak oldukça önemli gelişmeler gösteren Başakşehir'de Kiptaş'ın gerçekleştirdiği Vaditepe Gölevleri 2+1 ve 5+2 konut seçenekleri ile vatandaşların ilgisini çekiyor. Proje kapsamında gerçekleştirilen konutlar TEM otoyoluna yakınlığı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün hemen dibinde olmasıyla Başakşehirlileri oldukça cezbediyor. Ayrıca toplamda proje içerisinde 357 adet konut ve 52 adet ticari alan Kiptaş'ın inşa ettiği mahalle konseptine tam olarak uyuyor. Başakşehirlilerin yaşam standardını yükselten Kiptaş inşa ettiği binalara golf sahası, fitness salonu, kapalı yüzme havuzları ve göl manzaralı konutları ile çeşitli imkanlar sunuyor.

Başakşehirlilere Mutluluk Verici Bir Proje Daha

Kiptaş Başakşehir'de gerçekleştirdiği projelerine Vaditepe Gölevleri’ni de ekledi. Konutların genişliği değişmekle birlikte 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri standartların üstünde vatandaşlara sunuluyor. 1. Sınıf malzeme ve işçiliğin kullanıldığı konutlarda cadde dükkanları ve ticari alanlar oldukça elverişli bir şekilde tasarlanmış. Ayrıca proje içerisinde açık kapalı güvenlik sistemleri ve göl manzaraları hak sahiplerine huzurlu bir yaşam alanı sunuyor. İlerleyen zamanlarda sadece İstanbul ile sınırlı olmayacak geniş çapta projelere imza atmayı düşünen Kiptaş, şimdilik değişik semtlerde ses duyuran binalar yapmaya devam edecek.

Yorumlar (0)
14°
açık
Günün Karikatürü Tümü