Kocaeli Körfez Belediye Başkanı’nın Kardeşi Coronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Son dakika bilgilerine göre Kocaeli Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün abisi Coronavirüs salgını nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 50 yaşında hayata gözlerini yumdu. Mesleğinin müteahhitlik olduğu bilinen Köksal Söğüt doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Kocaeli Körfez Belediye Başkanı’nın Kardeşi Coronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Coronavirüs hastalığı tüm Türkiye'de can almaya devam ediyor. Gelen son dakika haberlerine göre Kocaeli Körfez ilçesinde Belediye Başkanı olarak görev yapan Şener Söğüt’ün abisi Köksal Söğüt Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde coronavirüs tanısı ile tedavi altına alınmıştı. Köksal Söğüt'ün daha önceden böbrek hastalığı olduğu öğrenildi ve doktorlar yoğun bakım ünitesinde gerekli tedavi uygulandı. Ancak bugün sabah saatlerinde 50 yaşında müteahhitin yaşamını kaybettiği ailesine bildirildi.

Plazma Bağışı İçin Yardım Kampanyası Başlatmıştı

Coronavirüs ile mücadele eden kişiler arasına Kocaeli Körfez Belediye Başkanı’nın abisi Köksal Söğüt de geçtiğimiz günlerde katılmıştı. Ancak Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden acı haber bugün sabah saatlerinde geldi. Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün abisi 50 yaşında Coronavirüs salgını nedeniyle hayatını kaybetti. Abisinin tanıyı almasından sonra kişisel sosyal medya hesaplarından plazma bağışı için yardım kampanyası başlatan Kocaeli Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt tüm Türkiye'ye sesini duyurabilmek için oldukça büyük bir çaba sarf etmişti. Çabalar karşılığında herhangi bir sonucun alınmasını bile bekleyemeyen abi Köksal Söğüt'ün bedeni daha fazla Coronavirüsü ile mücadele etmeye dayanamadı.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Karikatürü Tümü