Konut kredi avantajı

Konut kredi avantajı 0,99 konut kredi faizi ile birçok avantaj sunulurken şimdiler de ise konut kredi faizi 0,79 gibi oldukça dü

Haberler 12.09.2019, 01:42 21.10.2019, 21:23 Abdurrahim KARABAYIR
Konut kredi avantajı

Konut kredi avantajı


0,99 konut kredi faizi ile birçok avantaj sunulurken şimdiler de ise konut kredi faizi 0,79 gibi oldukça düşük rakamlara gelmektedir. Bu anlamda da sizlere konut sahibi olma yolunda büyük ilerlemeler sunuluyor ve bu avantajı değerlendirmeniz neticesinde de kısa süre içerisin de kira ödediğiniz rakama ev sahibi olabilirsiniz. Çünkü alınan krediniz ilk üç sene sizleri zorlayacak ve üç sene sonrasında da şuan ki ödediğiniz kira ile eşdeğer olacaktır. Birçok insan kredi aldığında büyük zorluklar içerisine gireceğini düşünüyor ama bu düşünce sadece ilk üç sene içerisin de yer alacaktır. Çünkü konut kredisi çeken birisinin ödeyeceği miktar her zaman kirasının yarım katı değerinde olmaktadır. Fakat bu yarım değer üstü sadece iki sene içerisin de eşit miktara gelecek ve bu sefer de kirada öder gibi ev sahibi olacaktır.

Kredi ile mutlaka ev sahibi olun


Bu avantaj hiçbir zaman gelmeyecek ve sizlere sunulan Konut kredi avantajı değerlendirmeniz hâlin de kiranızı öder gibi kendi ev taksitinizi ödemiş olacaksınız. Zaman çok göreceli bir kavramdır ve bu göreceli kavramı kira ödemek ile geçirmeyin. Göz açıp kapayıncaya kadar geçecek olan bu süreç te kendi evinizin borcunu ödemiş olacaksınız. Kredi taksitinden korkacaklar için tavsiyemiz mutlaka sizler de hemen kendi evinizin taksitini ödeyerek kiradan kurtulun ve kazançlı olan siz olun.

Yorumlar (0)
26°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü