Mucize Doktor Dizisinin Merakla Beklenen 24. Bölümü

Fox ekranlarında Mucize Doktor dizisi 24. yeni bölüm 2. fragmanı ile seyircilerini adeta ekranlara kilitledi. Karaciğer nakli için cezaevinde beklenirken gelen silah sesiyle herkes Ali’ye yöneldi.

Haberler 25.02.2020, 21:39 Muhammed Selman Selçuk
Mucize Doktor Dizisinin Merakla Beklenen 24. Bölümü

Geçtiğimiz aylarda Fox ekranlarında gerçekleşen bir proje tüm Türkiye'yi ekranlara bağladı. Mucize Doktor dizisi 24. yeni bölümü ile seyircilerine bu hafta ilginç bir dizi deneyimi sunuyor. Dr.ali bir çocuk için karaciğer naklini beklerken cezaevinde istediği organı buluyor. Cezaevindeki organı verecek kişi nakli kabul ediyor. Ancak olay esnasında hiç beklenmedik bir gelişme yaşanıyor. Karaciğeri verecek olan mahkum firar etmek için bu planı hazırlamış. Hastaneye girerken duyulan siyah sesleriyle herkes bir anda panik içinde bir yerlere koşturmaya çalışıyor. Silah seslerinin ardından herkes Doktor Ali'nin vurulup vurmadığını merak etmeye başladı.

Mucize Doktor’da Son Bölüm

Mucize Doktor dizisi uzun zamandır Fox ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Dizi içerisinde yer alan Beliz ve Ferman karakterlerinde Ferman’a sürpriz bir doğum günü hazırlayan Beliz'in yaptığı davranış tüm hastaneyi birbirine katıyor. Dizide birbirine deli gibi aşık liseli iki gencin kemoterapide tanışma öyküsünü bir türlü çözüme kavuşturamayan Nazlı ve Ali çifte bakarak kendilerinde önemli ortak bir nokta görürler. Hastanenin diğer bir noktasında ise anesteziyi kabul etmeyen bir hastaya Tanju ve Demir’in ikna çabaları dikkat çeker. Kıvılcım’ın gerçekleştirdiği plan dizi içerisinde ilk başarısını almaya başladı bile.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü