Sahibinden.com Şirketi 20. Yılını Devirdi

Sahibinden.com şimdiye kadar tüm Türkiye çapında gerçekleştirdiği hizmetler ile adından sıkça söz ettiriyor. Şirket Şubat 2020 itibariyle 20 yılını geride bırakarak sahibi oldu teknolojik altyapı ile değer üretmeye devam ediyor.

Sahibinden.com Şirketi 20. Yılını Devirdi

Sahibinden.com üst düzey yöneticisi Burak Ertaş şirketin 20. kuruluş yılı sebebiyle kamuoyuna önemli açıklamalarda bulundu. 20 yıl önce başladıkları bu yolda her zaman insana değer verdiklerini dile getiren Ertaş, sektörde inovatif çalışmalar göstererek yenilikçi çözümler aradıklarını ve emeklerinin sonucunda başarıya ulaştıklarını dile getirdi. Burak Ertaş 2000 yılında dünya üzerinde yaşayan milyarlarca insanın online bir şekilde ihtiyaçlarını kolayca giderebileceklerini anladıktan sonra Türkiye çapında çeşitli sektörlerde önemli bir girişimde bulundu. Aradan 20 yıl geçmesine rağmen sahibinden.com bugün Türkiye'de önemli dijital pazarlama firmaları arasında üst sıralarda yer alıyor.

Tüm Türkiye Çapında En Büyük İlan Platformu

Sahibinden.com CEO’ su Burak Ertaş yaklaşık 20 yıl önce %100 yerli sermaye ile kurdukları şirketi bugün Türkiye çapında en büyük ilan platformu olarak gördüğü için oldukça mutlu olduğunu dile getirdi. Ayrıca Şubat 2020 verilerine göre sahibinden.com e-ticaret sitesi bir ayda 48,6 milyon kullanıcıya ev sahipliği yapmış. Aynı sürelerde e-ticaret sitesinin toplamda 12 milyar sayfa görüntülemesi de bulunuyor. Şirket bünyesinde 650 den fazla çalışan e-ticaret platformunda ise 5 milyonu aşkın aktif iş ilanı ile birlikte yüz binlerce ürün insanlara sunuluyor.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü