Son Dakika Kadir Şeker Davası Gelişmesi

Geçtiğimiz günlerde parkta kavga eden bir çifti görüp yanlarına giderek birbirinden ayırmaya çalışan Kadir Şeker'in olay anından sonra tutuklanmasının ardından mahkeme süreci başlamış oldu.

Haberler 07.03.2020, 18:44 Onur DİMLİ
Son Dakika Kadir Şeker Davası Gelişmesi


 

Parkta kavga eden çiftin yanına gidip ayırma girişiminde bulunurken kadının kocasını öldüren Kadir Şeker hakkında tutuklama talebinin ardından mahkeme sürecine başlanmıştı. Olayla ilgili Kadir Şeker'in avukatı ve aynı zamanda Konya Barosu Başkanı Mustafa Aladağ cinayet ile ilgili şimdiye kadar görülmemiş bir şekilde detaylı inceleme yapıldığını kamuoyu ile paylaştı. Avukatın söylediklerine göre olayın gerçekleştiği parkta yer alan ve orada oynayan çocukların bile ifadelerinin alındığı hatta 112 ihbar hattına gelen ihbarların bile değerlendirildiği açıklamasına yer verildi.

Geniş Bir Araştırma Yapılıyor

Konya'da gece yarısı eşiyle beraber bir parkta kavga eden Ayşe D.'ye yardım etmek isteyen Kadir Şeker Ayşe D.'nin sevgilisi Özgür Duran'ı bıçaklayarak öldürmüştü. Üniversite sınavına hazırlanan ve tıp fakültesi kazanmak isteyen Kadir Şeker hakkında suç duyurusunda bulunuldu ve genç mahkemeye sevk edildi. Olayın ardından tüm Türkiye tepkisini gösterirken Kadir Şeker'in avukatı da boş durmadı. Gerekli detayları ince bir şekilde planlayarak soruşturmayı yürüten Avukat Mustafa Aladağ olayla ilgili görgü tanıklarından Suriyeli çocukların bile ifadelerine başvurulduğunu açıkladı. Hatta Ayşe D.'nin çantasından çıkan toprağın olayın geçtiği parktaki toprakla eşleştiği de yetkililer tarafından açıklandı. Şimdi tüm Türkiye Kadir Şeker davasının sonucunu büyük bir merakla bekliyor.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü