Son Dakika: TOKİ Erken Borç Kapatma Kampanyası Başlıyor

Toplu Konutlar İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, uzun zamandır vatandaşlar tarafından beklenen TOKİ peşin ödeme indirimi kampanyası

Haberler 14.09.2019, 15:48 14.11.2019, 13:25 Muharrem KARAKUŞ
Son Dakika: TOKİ Erken Borç Kapatma Kampanyası Başlıyor

Toplu Konutlar İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, uzun zamandır vatandaşlar tarafından beklenen TOKİ peşin ödeme indirimi kampanyası hakkında son dakika açıklamalarında bulundu. TOKİ peşin ödeme indirimi ile erken borç kapatma şansı, başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor.

TOKİ’den ev sahibi olan kişileri yakından ilgilendiren erken borç kapatma indirim kampanyası ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. TOKİ Başkanı Ömer Bulut, yaptığı açıklamada uzun zamandır beklenen peşin ödeme indirimi ile erken borç kapatma kampanyası deteylarını duyurdu.


TOKİ’den %22 İndirim Kampanyası


“Kampanyamızdan bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlarımız da yararlanabilecek. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlarımız borç bakiyesinin yüzde 25'inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 22 indirim kampanyasından faydalanabilecek.” açıklamasında bulunan Bulut, bu indirim oranının vatandaşların lehine olduğunu kaydetti.

TOKİ borç kapatma kampanyası için başvuru tarihi 23 Eylül olarak belirlendi. Son başvuru tarihi ise 18 Ekim 2019 olarak açıklandı. Kampanya şartları arasında; aidat ve emlak vergisi borcunun bulunmaması ve 12 aydan daha uzun vadeye sahip olmak bulunuyor.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü