Tarkan’dan Açıklama Geldi

Mega star Tarkan, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Ancak bu sefer konserleriyle değil arsalarıyla konu oldu.

Haberler 27.01.2020, 16:02 27.01.2020, 20:40 Fatih OĞUR
Tarkan’dan Açıklama Geldi

Konu hakkında iddiaların sonu gelmek bilmedi. Bunun üzerine sessiz kalan Tarkan, sessizliğini bozdu. Ünlü şarkıcı Tarkan’ın imar dosyası haberlere konu oldu. İddialara göre Tarkan, uzun yıllardır imar dosyası için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne dilekçe veriyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’na seçim öncesi ve sonrasında desteğini esirgemeyen Tarkan hakkında ilginç varsayımlar ortaya atıldı. Tarkan’ın İmamoğlu’nu bu kadar destekleme nedeninin yıllardır süren imar dosyası olduğu ortaya atıldı.

Menfaat Söz Konusu Değil!

Tarkan, hakkında yapılan bu varsayımlara karşı sessiz kalmayı tercih etmişti. Ancak iddiaların sonu gelmeyince suskunluğunu bozdu ve sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. 13 yıldır imar dosyasıyla ilgili her vatandaş gibi mücadele verdiğini, ancak 6 kez başvurmasına rağmen bir sonuç alamadığını vurguladı. Bu sürecin bazı kişiler tarafından doğru aktarılmadığını, Ekrem İmamoğlu’na olan desteğinin menfaat olmadığını belirtti. Hukuk danışmanlarının gerekli açıklamaları yapacağını söyledi.

Bunun üzerine ünlü şarkıcı Tarkan’ın avukatı olan Yunus Egemenoğlu’ndan açıklama gecikmedi. Başvurunun eski olduğunu söyledi. Haberlerin güncel olmadığını ve 2017 yılında çıktığını belirtti.

Avukatın açıklamalarından sonra basında bununla ilgili bir haber yer almadı. Ancak bazı görüşler ortaya atıldı. Bir kısım tatmin olduğunu, bir kısım ise açıklamalardan tatmin olmadığını belirtti.

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü