Ünlü Fenomen Ares Özdemir Sevenlerini Üzdü

Geçtiğimiz günlerde Antalya'da türlü bahanelerle kandırılan ve ıssız bir alana götürülen ünlü fenomen Ares Özdemir burada dehşet bir saldırıya uğradı.

Ünlü Fenomen Ares Özdemir Sevenlerini Üzdü

4 Şubat Salı günü Antalya ilinde baba ve oğul tarafından kandırılarak ormanlık bir alana götürülmek istenen ünlü fenomen Ares Özdemir ikili tarafından korkunç bir şekilde saldırıya uğradı. Başına ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı künt travmalar sonucunda hayati tehlike yaşayan Özdemir, çevrede olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi sonucu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada 15 gündür yaşamla ölüm arasında gidip gelen Ares Özdemir gösterdiği savaşı kaybetti. Ünlü fenomenin ölüm haberi kendisini sevenleri büyük bir üzüntüye boğdu. Cenazesi memleketi Diyarbakır'a götürülürken cenaze namazının kılınmasından sonra Yeniköy Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi. Ünlü fenomenin annesi oğlunun ölümü üzerine ağıtlar yaktı.

Tik Tok Fenomeni Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Geçtiğimiz günlerde Antalya'da hain bir saldırıya uğrayan ünlü Tik Tok fenomeni Ares Özdemir 15 gündür süren yaşam mücadelesini geçtiğimiz gün kaybetti. Paylaştığı videolarla geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Aras Özdemir uğradığı saldırı sonucunda vücudunun çeşitli yerlerinden darbeler almıştı. Olayı gören şahitler tarafından sağlık ekiplerine yapılan ihbar sonucunda Özdemir'in hızlı bir şekilde Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne nakli gerçekleşti. Doktorların tüm uğraşlarına rağmen ünlü fenomen 15 gün boyunca gerçekleştirdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Yorumlar (0)
-1°
hafif kar yağışlı
Günün Karikatürü Tümü