Sayfalar / Öne Çıkan Sayfalar

Sayfalar / Popüler Sayfalar

Hakkımızda

Hakkımızda

Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı firması 2014 yılında Karaman’da kurulmuştur.

Firmamız 2014 yılından itibaren emlak sektöründe kalite ve şeffaflık ilkesini benimseyerek hizmet vermektedir.  Kurulduğu günden itibaren hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarının sonucunu kısa zamanda portföyüne Türkiye’nin bir çok ilinden gayrimenkul kazandırarak,  Karaman, Konya, Mersin, Çanakkale, Antalya illerindeki gayrimenkullerin pazarlama sorumluluğunu üstlenmiş olup satış operasyon sürecini yönetmektedir.

“ 360 Sanal Tur İle Dilediğiniz Evi İstediğiniz Yerden Gezin “ Sloganıyla gayrimenkul portföyünü sanal ortama taşımış, müşterilerine zamandan ve yakıttan tasarruf sağlayarak gayrimenkul arama imkanını 360 derece sanal tur ile sunmaktadır. Müşterimiz daha önce böyle bir deneyimi yaşamadıklarını ifade ederek sanal tur hizmetinden memnuniyetlerini belirtmektedirler. Firmamız verdiği bu hizmeti ile “online emlakçılık” terimini gayrimenkul sektörüne kazandırmıştır.

Sektörü sürekli takip ve analiz eden firmamız sektörde eksikliğini gördüğü sektörel haber sitesi proje sinide hayata geçirmiştir. Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetindeki, sektör tecrübelerini ve deneyimlerini www.emlakreyonu.com.tr adresindeki haber sitesiyle ziyaretçilerine aktarmaktadır.

orta şiddetli yağmur
Günün Karikatürü Tümü