Konut Projeleri

Çengelköy Lüks Yaşam Projesi Kasr-ı Ala Satışta

İstanbul'un gözde semtleri arasında yer alan Çengelköy’de Omran Holding tarafından yapımına devam edilen şirketin ilk konut projesi Kasr-ı Ala, satışa sunulmaya başlandı. Aile yaşamının uygun ancak lüks projeleri arasında yer alan Kasr-ı Ala’nın, Ağustos 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Proje Açıklaması

Proje Adı:Kasr-ı Âlâ Çengelköy
İşveren:Omran A.Ş. 
Alanı:6.000 m2
Tarih:01.03.2018 / 01.08.2019
Proje Yeri:Çengelköy – İstanbul

Toplam 17.500 m2 alanda anahtar teslimi, inşaat işleri, mimari işler, alt yapı işleri, mekanik işleri ve elektrik tesisat işleri.

 

 

Çengelköy Lüks Yaşam Projesi Kasr-ı Ala Satışta

İstanbul’un gözde semtleri arasında yer alan Çengelköy’de Omran Holding tarafından yapımına devam edilen şirketin ilk konut projesi Kasr-ı Ala, satışa sunulmaya başlandı. Aile yaşamının uygun ancak lüks projeleri arasında yer alan Kasr-ı Ala’nın, Ağustos 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

İlk Büyük Konut Projesi

Omran Holding tarafından hayata geçirilen ilk büyük konut projesi olan Kasr-ı Ala, Çengelköy’ün kalbinde 6 bin m2 bir alan üzerinde yapılıyor.

Türkiye’nin ekonomisine güvendikleri için İstanbul’da yatırım yapma kararı aldıklarını belirten Omran Holding Yön. Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmad Salehi, farklı ülkelerde hayata geçirdikleri projelerden sonra, Türkiye’de ki ekonomiye güvendikleri için İstanbul’da da yatırım kararı alarak, ilk büyük konut projeleri olan Kasr-ı Ala’yı başlattıklarını duyurdu.

Dünya Genelinde 110 Proje Tamamladılar

Firmanın dünya genelinde 110 büyük projeyi tamamlayarak teslim ettikleri, Türkiye’de de küçük çaplı yatırımlarının olduğu ancak bu projenin ilk büyük konut projeleri olduğu bilinmektedir.

Türkiye’de gerçekleştirecekleri inşaat faaliyetlerinin yürütülmesi için kurulan Omran İnşaat’ın Genel Müdürü Ergin Bayram ise yaptığı açıklama da, “Omran Holding, Türkiye’de daha geniş kapsamlı inşaat faaliyetleri yürütmek için Omran İnşaat şirketini holding bünyesine katmıştır. Kasr-ı Ala projesi sonrasında da, holdingin Türkiye pazarında güçlenmek için yatırımlarına devam edeceğini söyleyebiliriz” dedi.

200 Milyon TL Değerinde Dev Yatırım

Lüks yaşam alanları arasında yer alan Omran Holding Kasr-ı Ala, tam 200 milyon TL değerinde dev bir yatırımla hayat buluyor. Aile yaşamına uygun olarak inşa edilen toplamda 75 daire, 5 blok üzerine inşa ediliyor. 6 bin m2’lik bir alan üzerinde kurulan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin büyüklüğü 80 m2 ile 300 m2 arasında değişiyor.

Projede lansmana özel yüzde 15 fiyat indirimi bulunurken, dairelerin önemli bir bölümünün satışının tamamlandığı da verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Türk mimarisine uygun olarak tasarlanan projenin görselleri de, projenin bittikten sonra ne kadar gösterişli olacağı hakkında da bizlere ipucu veriyor. Proje aynı zamanda, lokasyon olarak birçok ulaşım noktalarına ve sahile yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Bu haberimize göz atınız:  Kırşehir'de TOKİ konutlarının Kuraları Çekildi
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün