Konut Projeleri

Elite Concept’te Ramazan İndirimi

Kadıköy Fikirtepe’de Şua İnşaat tarafından gerçekleştirilen Elite Concept projesi, Ramazan ayında özel bir kampanya başlattı. Şua İnşaat’ın bu projesinden ev almak isteyen, yatırım yapmak isteyen müşterilerine, Ramazan ayı boyunca yüzde 11 indirim fırsatları alıcılarını bekliyor.

Elite Concept, büyük Ramazan indirimi dışında, müşterilerine özel ödeme planı ve 36 aya kadar sıfır faiz imkânları da sunmaktadır.

Akıllı ev teknolojisi ile tasarlanan Elite Comcept’te yaşamak aynı zamanda sağlıklı bir yaşamı da vadetmektedir. Pencere ve balkonlarda, güneşin zarar etkilerine karşı, yüksek koruma performansı olan Amerikan menşeili Guardian markalı reflekte camlar kullanılmıştır. Bu camlar, morötesi ışınların zararlarını en aza indirirken aynı zamanda dairelerin iç ısılarının artışını da dengede tutmaya yardımcı olmaktadır.

Her odasından balkona çıkış özelliği bulunan projede, muhteşem manzarayı kesintisiz izleyebileceğiniz, dışarıdan içerisini göstermeyen camlar tercih edilmiştir.

Doğa Dostu Proje

Akıllı ev olma özelliği ile ön plana çıkan bu proje, aynı zamanda tam bir doğa dostudur. Projenin yüzde 75’lik bir kısmı, peyzaj alanlarına ve sosyal alanlarına ayrılmıştır. Elite Concept içindeki sosyal alanlar; sauna, fitness center, yürüyüş ve koşu parkurları, cafe, havuz ve otoparklardır.

Doğa ile uyum içinde sürdürülebilir yaşam imkânı sunan bu projede, peyzaj alanları için de gerekli her şey düşünülmüştür. Sulama alanlarında ve klozet sistemlerinde kullanılacak olan su, mutfak, banyo ve lavabolarda kullanılacak olan suların ve ayrıca yağmur sularının arıtılması yani geri dönüşüm ile elde edilerek gri su arıtma sistemi ile sağlanacaktır.

Park, bahçe, yürüyüş ve koşu parkurları gibi ortak yaşam alanlarının aydınlatma sistemi de tamamen doğa dostu bir şekilde planlanmıştır. Güneş enerjisinden kaynağını alan güneş panelleri ile bu alanların tamamının elektrik ihtiyacı karşılanmaktadır. Ayrıca, proje alanındaki sıcak su ihtiyacı da güneş panelleri ile giderilmektedir.

Ekonomi Dostu Proje

Elite Concept, doğa dostu ve ekosisteme en az zarar mantığı ile hayata geçirdiği bu projede ayrıca, tasarruf elde etmeyi, böylelikle işletme maliyetlerini düşürerek aylık aidatların da minimumda tutulmasını hedeflemiş; müşterilerinin ekonomisini de planlamamıştır.

Bu haberimize göz atınız:  TOKİ 29 İLDE 161 ARSAYI SATIŞA SUNDU

 Sanal Tur

 

İletişim ve Detaylar

https://www.eliteconcept.com.tr/tr/frontpage

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. o bölgeden ev almak isteyen kodamanların umurunda mı ramazan şaka gibi bir uygulama olmuş %11 faiz indirimi ya ülkede vatandaş acından ölüyor evine ekmek alamıyor faizleri düşürdük diyorsunuz Elite Conceptte herhalde bizle eğleniyor.36 aya varan sıfır faiz taksit imkanı ya arkadaş toki de bile bu avantaj yok neden herşey zenginler için zengin olan daha zengin fakir olan daha fakir ediliyor.Adaleti neden doğru değil bu dünyanın parası olan kral olmayanda reaya böyle gelmiş böyle gidecek anlaşılan bu görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün