Konut ProjeleriNef YapıPeker GYO

Nef 22 Ataköy

İstanbul’da, Avrupa Yakası'nın huzur veren semti Ataköy’de yepyeni bir yaşam konsepti, Nef Ataköy 22 ile hayata geçiyor

PROJE DETAYLARI:

İstanbul’da, Avrupa Yakası’nın huzur veren semti Ataköy’de yepyeni bir yaşam konsepti, Nef Ataköy 22 ile hayata geçiyor.

ARSA SAHİBİ

Peker GYO A.Ş.

ÜLKE

Devam Eden Projeler, Türkiye

LOKASYON

İstanbul

YÜKLENİCİ:

Timur Gay. Gel. A.Ş.

PROJE HAKKINDA

İstanbul’da, Avrupa Yakası’nın huzur veren semti Ataköy’de yepyeni bir yaşam konsepti, Nef Ataköy 22 ile hayata geçiyor.

Yaklaşık 25.000 m2 arsa alanı üzerinde yer alan, 18 katlı konut, ofis ve otel olmak üzere 6 bloktan oluşan Nef Ataköy 22, İstanbul’un en nezih yaşam merkezlerinden Florya, Yeşilköy ve Bakırköy’ün tam kesiştiği noktada, Ataköy’de hayata geçiyor. Projede 45 ile 234 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra her geçen gün değerini artıran Ataköy’e, özlenen ev hayatı, iş hayatına yön veren ofisler ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek mağazalar Nef Ataköy 22 ile geliyor.

Mecidiyeköy-Levent aksıyla beraber değerlendirilen “Topkapı-Bakırköy-Havalimanı” aksında çalışan ve eğitim gören insanlar için cazip bir yaşam alanı olarak diğer projelerden ayrılan NEF Ataköy 22, şehrin merkezinde nefes veren yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

ŞEHRİN İŞ VE YAŞAM ALANLARININ BULUŞMA NOKTASI ATAKÖY…

“Mecidiyeköy-Levent” aksıyla birlikte değerlendirilen “Topkapı-Bakırköy-Havalimanı” aksında, çalışan ve eğitim gören insanlar için cazip bir yaşam alanı olarak diğer projelerden ayrılan NEF Ataköy 22, şehrin merkezinde nefes veren yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

İstanbul’un en yoğun olarak kullanılan metro ve metrobüs hatlarına yürüme mesafesinde yer alacak proje, Atatürk Havalimanına ise 3 dakikalık mesafede konumlanıyor. Dünyaca ünlü mimarlık firmalarından HOK’in Washington DC ofisi  tarafından tasarlanan proje, geniş bir kitlenin farklı taleplerine cevap verebilecek farklı konseptlerden oluşuyor. Çevresinde yer alan eğitim kurumlarına, iş merkezlerine ve İstanbul’un farklı noktalarına ulaşım kolaylığı sağlayan konumu ile öğrenciler, genç profesyoneller ve çocuklu aileler gibi geniş bir kitleye hitap ediyor.

Bu haberimize göz atınız:  Başkan Akkaya, Avrupa’ya staja gidecek öğrencileri kabul etti

NEF’İN DEĞER KATAN AYRICALIKLARI, HAYATINIZI DAHA KEYİFLİ HALE GETİRİYOR.

Bir evin ya da ofisin içine sığmayacak, hatta alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı üniteler içeren Foldhome sistemi, 5.000 metrekarelik bir evin yada 23 odalı bir ofisin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşımdır.

Foldhome Üniteleri

Foldhome: Eğlence Odaları, İlkyardım Odası, Fitness Salonu, Playstation Odası, Sinema Odası, Prv Stüdyo, Etkinlik Odası, Gusto Odası, Parti & Kareoke Odası, Misafir Odası, Müzik Stüdyosu, Basketball, Mini Futbol, Açık Barbekü, Açık Hava Sineması, Açık Lounge, Açık Oyun Parkı

Foldoffice: Arşiv Odası, Sınıf / Oditoryum, Fotokopi Odası, Eğlence Odaları, İlkyardım Odası, Fitness Salonu, Mutfak, Soyunma Odası, Toplantı & Video Konf Salonu, Lounge, Oyun Alanı, Playstation Odası, Prv. Sinema, Açık Lounge

SATIŞ OFİSİ

  • NEF 22 ATAKÖY
  • Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
    Çobançeşme E-5 Yanyol Cad.
    Ataköy / İstanbul
  • 444 4 496
  • www.nefatakoy22.com
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün