Konut Projeleri

Secret Garden Residences Türkiye Lansmanı Yapıldı

Lüks emlak projeleriyle dikkat çeken Space Gayrimenkul, dünya genelinde yapmış olduğu önemli projelerle dikkat çekmeye devam ediyor. Şirket Montenegro’da yapmış olduğu ‘Secret Garden Residences’ projesinin, Türkiye'de ki lansmanını yaptı.

Gayrimenkul sektörünün önemli isimleri arasında bulunan Space Gayrimenkul, gayrimenkul sektöründeki keskin ve yenilikçi anlayışını sürdürmeye devam ediyor. Özellikle Avrupa ve Amerika’da ki birçok projeyle dikkat çeken şirket, MUDO Concept ortaklığıyla Montenegro Secret Garden Residences projesini, birçok basın mensubu ve davetlilere tanıttı. İstanbul Maslak’ta geçtiğimiz günlerde gerçekleşen lansman, gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve yatırım yapmak isteyenler tarafından bir hayli ilgi gördü.

Montenegro Geleneksel Mimarisi

Mentenegro geleneksel mimarisinden feyz alınarak yapılan ve 1 oda 1 salon, stüdyo ve 2 oda 1 salon olmak üzere 150 konutluk butik bir proje olan Secren Garden Residences, 50 ile 200 bin Euro arasında değişen fiyatlarla, yatırımcılarını bekliyor. Mentenegro’nun yakın gelecek tarihte Avrupa Birliği ülkeleri arasında yer almaya aday olması da, yatırımcıların bu projelere olan ilgisini daha fazla artırıyor.

Satışa sunulan dairelerin aynı zaman MUDO Concept hazır mobilya paketleriyle sunuluyor olması da, yatırımcıları cezbeden ayrı bir özellik olarak ortaya çıkıyor.

Potansiyel Yatırımcı Profilleri

+500 bin Euro Bütçeli Yatırımcı:

Fiyatların hala uygun olması, dünya genelinden büyük yatırımcılarında projeye ilgi duymasını sağlıyor. Vizyon değeri oldukça yüksek olan bir proje olması ve ülkenin Avrupa Birliği geleceğinde yer almasının planlanması, yatırımcıların daha fazla ilgisini çekiyor.

secret garden residences emlakrotasi
Secret Garden Residences Türkiye Lansmanı Yapıldı

150-500 bin Euro Arasındaki Orta Bütçeli Yatırımcılar:

İstanbul’dan birkaç saatlik uzaklıkta, yılın belirli dönemlerinde gidebileceği evi olsun isteyenlerin yanı sıra, orta ölçekli yatırım yapmak isteyenler için de, proje içerisinde uygun yatırım alanları bulunuyor. Ayrıca evin kullanılmadığı dönemde kira getirisi elde etmek isteyen yatırımcılar içinde, son derece uygun bir proje.

Bu haberimize göz atınız:  Kırşehir'de TOKİ konutlarının Kuraları Çekildi
secret garden residences c
Secret Garden Residences Türkiye Lansmanı Yapıldı

10-150 bin Euro Arasındaki Küçük Bütçeli Yatırımcılar:

Ufak yatırımlar yaparak, yurtdışında Euro bazlı kazanç sağlamak isteyenler için, projenin farklı alanlarında yatırım imkanı sunuluyor. Özellikle genç ve yeni yatırımcılar için, ideal yatırım araçlarından birisi olan Secret Garden Residences Projesi, farklı profillerden yatırımcıların birikimlerini değerlendirebilmelerine olanak tanıyor.

 

secret garden residences x
Secret Garden Residences Türkiye Lansmanı Yapıldı
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. Yapılan yapılar orta yada küçük bütçeli değil tamamen kodaman sınıfına hitap eden yapılardır.Bu yapıların sahibi de genelde Türk değil Arap yada İsrail vatandaşı olacaktır.Nedense yabancılar için bu son 10 yıl içerisinde ülkemizden toprak ve gayrimenkul almak moda haline geldi acaba ülkemizi ne olarak görüyorlar batan geminin mallarımı yoksa ilerde karışacak dünya içinde sakin bir liman mı bence tek görmek istedikleri kendi kültürlerini yaymak ve Türk kültürünü tamamen unutturmaktır.Gitgide yabancılaşan İstanbul tam da bu düşüncenin üstünde şişman sarı öküz gibi oturuyor. Secret Garden Residences firmasının benim ülkemde ne faaliyet yaptığı çokta umurumda olmaz ama yaptığı faaliyetin nelere iş açacağını çok iyi biliyorum bu nedenle ülkemizde yabancıların konut alışını ve satışını engelleyecek yasalar çıkartın yada zorlaştırın.Burası harikalar ülkesi değil bizim kaynaklarımıza göz diken bu fırsatçılardan ülkeyi hep birlikte temizleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün