Mercedes Benz’de Miray Kutlu Dönemi

Mercedes Benz Türk firmasına Şubat 2020 tarihi itibariyle Miray Kutlu göreve getirildi. Oldukça donanımlı biri olan Miray Kutlu Demirel yeni görevini Ezgi Yıldız Kefeli’den devraldı.

Otomotiv 13.02.2020, 20:45 Onur DİMLİ
Mercedes Benz’de Miray Kutlu Dönemi

Mercedes Benz Türk şirketinde, 2011 yılında bayi yönetimi departmanında çalışmaya başlayan Miray Kutlu Demirel, 2019 yılında yine aynı birime grup müdürü olarak atandı. Daha sonra görevde yükselme yaşayarak Şubat 2020 itibariyle firmada Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine getirildi. 2011 yılından Şubat 2020 yılına kadar çeşitli görevlerde yer alan Demirel, oldukça donanımlı bir yapıya sahip çalışma azminin olduğu bilinen ve verilen her görevi başarıyla yerine getiren çalışanlardan. Miray Kutlu Demirel Mercedes Benz Türk firmasında yeni görevinde oldukça başarılar elde edeceğe benziyor.

İki dil biliyor

Şubat 2020 tarihi itibariyle Mercedes Benz Türk Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini yürütmek için Miray Kutlu Demirel seçildi. Önemli başarılar elde eden ve şimdiye kadar her görevini başarılı bir şekilde yerine getiren Demirel Avusturya Lisesi mezunu. Lise öğreniminin ardından Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’ni bitiren Miray Kutlu, başarılı ve mutlu bir evlilik hayatına sahip 1 çocuk annesidir. Aynı zamanda İngilizce ve Almanca dillerinde profesyonel yetkinliğe sahiptir. Görevi Ezgi Yıldız Kefeli’den devralan Miray Kutlu, projelerine hızlı bir şekilde devam edecek. Ocak 2020'de yeni görevi belirlenen Ezgi Yıldız Kefeli ise Mercedes-Benz firmasında Bayi Ağı Yönetim Müdürü olarak performans gösterecek.

Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü