Renault 2019 Aralık Ayı Faizsiz Taşıt Kredisi

Bankaların taşıt kredi kampanyaları hızla devam ediyor. Hyundai ve Ford araç kampanyaları sonrasında Renault ta araçlarda kampanya yaptı. Türkiye'nin en çok satan araba modellerinden olan Renault, faizsiz araba alma imkanı ve bazı modeller için indirim imkanı sunuyor.

Renault 2019 Aralık Ayı Faizsiz Taşıt Kredisi

Renault Araba Kampanyası İle Yüzde Sıfır Faizli Araba Alımı

Renault marka araba modellerinde yapılan kampanyada 2019 yıl sonuna özel olarak yapılmış, belli modeller arasında faizsiz taşıt kredisi müjdesi geldi. Bu kampanyalara eş olarak bazı modeller alınmak istendiğinde yüzde 0.49 oranında faizle taşıt alımı imkanı veriliyor. Belli modellerde yüzde 0.49 faiz oranı, bazı modellerde ise yüzde 0 faiz oranı uygulanacak.

Renault Clio HB Faizsiz Taşıt Kredisi İmkanı İle 75 Bin Liraya Satışa Sunuluyor!

Renault Clio Hb, Clio Hb Joy 0.9,Tce 90 bg gibi modeller de yıl sonuna kadar geçerli olacak 74 bin 900 TL başlangıç paketi ile araba alma imkanı sunuyor. Söz konusu fiyat hurda teşviki ile bu fiyata, 31 Aralık 2019 tarihine kadar verilecek.

Renault Megane Sedan Yıl Sonu Faizsiz Taşıt Kredisi İmkanı

2019 yıl sonuna kadar geçerli, Renault Megane Sedan alımlarında 105 bin 900liradan başlıyan fiyatlarla yeni model araç alma imkanı sunuyor. Devlet hurda teşviki ile perakende satış fiyatı olarak 105 bin 900 TL fiyat belirlenmiştir. Sadece Renault Megane Sedan Joy 1.3 TcE 140 Bg modelinde geçerli olacak. Vade ve tutar sınırı mevcut olacaktır.

Renault Clio Hb 0.49 Faiz Oranı İle Satışa Sunuldu!

Renault tüm yerli üretim Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane Sedan model araçlar için, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank gibi bankalarda geçerli 0.69 faiz oranı ile 50 bin faiz imkanı ve 36 ay vade imkanı sağlıyor.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Karikatürü Tümü