Sıfır Otomobillerde Büyük İndirim Kampanyası

Son günlerde otomobil sektöründe yaşanan canlılık vatandaşların sıfır otomobile olan ilgisinin artması nedeniyle gerçekleşiyor. Bankaların tüketicilerine verdiği düşük faiz oranları nedeniyle firmalar arasında rekabet de hızlandı.

Otomotiv 26.03.2020, 22:04 Soner YARDIM
Sıfır Otomobillerde Büyük İndirim Kampanyası

Otomobil sektöründe faaliyet gösteren dev firmalar bankaların faiz oranlarını düşürmesi ile birlikte durumu fırsat bilip Mart ayına özel müşterilerine çeşitli kampanyalar düzenledi. Otomobil markalarının sıfır araç alımlarında müşterilerine özel düzenlediği kampanyalar oldukça şaşırtıyor. Satışlarını artırmak isteyen şirketler arasında düzenlenen kampanya sonucunda büyük bir rekabet yaşanıyor. Tüketici ise kampanyalardan ve bankaların faiz uygulamalarından oldukça memnun. Özellikle sıfır otomobil alımlarında son günlerde büyük patlamalar yaşandı.

Dünya Devi Otomobil Markalarından Kampanyalar

Mart ayına özel tüketicilerine faiz oranlarının düşmesiyle birlikte Citroen markası 50.000 TL için yüzde 0.69 dan başlayan faiz imkanları sağlıyor. Diğer taraftan Dacia sıfır otomobil alımlarında 12 ay vade ile birlikte 24 bin TL kredi alan tüm müşterilerine sıfır faiz imkanı sunuyor. Dacia otomobil firması sıfır otomobillerin fiyatları yanında kasko ve garanti konusunda da müşterilerine 500 TL indirim veriyor. Fiat markası Mart ayına özel Egea modelinde 50.000 TL kredi kullanan müşterilerine 24 ay vade ve yüzde 0.69 faiz seçeneği sunuyor. Honda ise müşterilerine Mart ayı sürecinde 100 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarından 12 ay vadede yüzde 0.49 faiz ile sıfır araç sahibi olma imkanı sağlıyor. Jeep ve Kia gibi markalar ise müşterilerine sıfır otomobil konusunda yardımcı olacak kampanyalar yapmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü