Şirket Haberleri

QNB Finansbank Ve İştiraklerine 3 Ödül

Türkiye'nin en geniş kapsamlı iş yeri araştırması olan "Aon Best Employers"da bu yıl farklı sektörlerden 175 şirket değerlendirmeye alındı

QNB Finansbank ve iştirakleri, Aon Hewitt tarafından düzenlenen “Aon Best Employers”da 3 ödüle layık görüldü.

QNB Finansbank’tan yapılan açıklamaya göre, 50 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinde işveren mükemmelliğini ölçümleyen insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketi AON Hewitt tarafından verilen çalışan bağlılığı ödülleri nde “Best Employer” kategorisinde QNB Finansleasing ödülün sahibi olurken, QNB Finansbank ve IBTECH, çalışan bağlılığı envanteri sonuçları dikkate alınarak “Başarı Ödülü” almaya hak kazandı.

Verilen bilgiye göre, QNB Finansbank bünyesinde 12 yıldır düzenli bir şekilde uygulanan envanterde, bu yıl yaklaşık 11 bin çalışan envantere katıldı, yüzde 87 ile son 12 yılın en yüksek katılımcı sayısına ve bağlılık skoruna ulaşıldı.

11 bankanın karşılaştırmalarının da yayınlandığı rapora göre, hemen her alanda sektörün önünde skorlar elde edildi.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı iş yeri araştırması olan “Aon Best Employers”da bu yıl farklı sektörlerden 175 şirket değerlendirmeye alındı. “Best Employer” kategorisi dışında bir önceki yıla kıyasla önemli oranda çalışan bağlılığı skorunda artış görülen şirketler “Başarı Ödülü” almaya hak kazandı.

Bu haberimize göz atınız:  Karmod, Şili'de Altın Madenine Şantiye Mobilizasyon Kampı Kurdu
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. Aon Best Employers programı dünya genelinde şirketleri değerlendirip ödül veren bir firma çalışan bağlılığı ödüllerini 2017 de takip etmiştim yanılmıyorsam Aksigorta AssisTT CMC Turkey Fibabanka Migros Türkiye Kalekim Tusaş Motor Sanayi A.Ş (TEİ) sırasıyla aldı diye hatırlıyorum bu sene de Qnb Finansbank almış bilemiyorum sevinmeli miyim çalışanların bağlılığını bilemem belkide ödülü almaya hak kazanmıştır.Ama Qnb Finansbank firmasını müşterilere sorun bakalım sondan nasıl birinci olacağını göreceksiniz. Qnb Finansbank izlediği tefeci politika sayesinde insanları sömürmeye devam ediyor bu nedenle benim gözümde Afrikayı sömüren bir İngiltere’den bir farkı yok bu nedenle çalışanlarının ne denli sevdiği beni ilgilendirmiyor ben pek haz etmiyorum bu firmadan Tek olumlu işlemleri Enpara diyebilirim şubesiz bankacılık adımı ile hiç olmazsa komisyon almıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün