Ticari Projeler

Sinpaş İş Modern Ambarlı Projesi Örnek İşyeri Beğeniye Sunuldu

Birçok konut projesi yapmasının yanı sıra ticari projelerde de beklenen kaliteyi sunan Sinpaş, 45. Yılını kutladığı şu günlerde yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. İş Modern Ambarlı Projesi ile örnek işyerini hayata geçiren firma, yeni projesiyle büyük beğeni topladı.

İş hayatının ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve en iyisini sunma gayretiyle hazırlanan ticari proje, Örnek İş Yeri’ni açarak ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Bu sayede Sinpaş ticari projesi hakkında fikir sahibi olmak isteyen herkes, projenin detaylarını yerinde görerek daha rahat bir şekilde yatırım yapıp yapmama konusunda fikir sahibi olabilecekler.

Kusursuz Altyapı Hizmeti

Farklı birçok sektörden talep gören proje, iş akışını kolaylaştıracak alt yapısıyla da dikkat çekiyor. Tüm detayların en mükemmel şekilde planlandığı, detaylara oldukça önem verildiğini Sinpaş Ambarlı İş Modern Projesi üzerinde rahatlıkla görmek mümkündür.

Konforlu bir çalışma ortamına sahip olmak ve her şeyiyle iş odaklı detayların dikkate alındığı bir projede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar arasında yer alan proje, toptancılar, orta ve büyük ölçekli üreticiler, otomotiv sektörü ve lojistik firmaları gibi, farklı alanlarda faaliyet gösterenler için birçok önemli detay sunuyor.

Show room ve depolama alanlarına kadar tüm detayların düşünüldüğünü gördüğümüz projenin mimari yapısıysa, günümüz ihtiyaçlarına oldukça uygun. 250 ile 12 bin metrekareye kadar birleştirilebilir modüler alanların bulunduğu proje, 8,75 aks aralığı ve 10 metreye kadar tavan yüksekliğine sahip.

Metrekare başına 1 ton taşıma gibi önemli niteliklere sahip İş Modern Ambarlı Ticari Alan Projesi, hava ve ışık yapılandırmasıyla da tüm yatırımcılarına oldukça ferah alanlar sunuyor.

Tırlar Her Kata Çıkabiliyor

Kolay sevkiyatın sağlanabilmesi adına düşünülen en önemli detaylardan birisi de, tırların her kata çıkma ve işyerine yanaşma imkanının bulunmasıdır. Son derece fonksiyonel bir şekilde tasarlanmış trafik akışı, firmalara önemli kolaylıklar sağlıyor.

Projenin genel özellikleri, şu şekildedir.

26 bin 120 metrekare arsa büyüklüğü

184 bağımsız bölüm sayısı

Bu haberimize göz atınız:  Emlak Konut'tan Kaçırılmayacak Fırsat Gayrimenkuller

1.575.000 TL – 10.719.000 TL fiyat aralığı

2020 Aralık ayı teslim tarihi

Proje Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Beysan Sanayi Sitesi üzerinde, Furkan Caddesi’nde yer almaktadır.

 

Lokasyon

lokasyon
lokasyon
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. çok değişik ve sanırım Türkiye de örneği olmayan bir projeye imza atılıyor.Eğer proje detayında ki gibi bir iş merkezi kuruluyorsa harika diyebilirim.Şimdi benim anlamadığım tırlar her kata çıkabilecek ve oralarda forkliflerle yükleme yapılacak aynı anda insanlar olacak ve bu alanlarda gezecek iş güvenliği açısından nasıl bir önlem alacaklar buda çok önemli tırların ağırlığı ortada birde yük ağırlığı eklenirse bu yapı nasıl kaldıracak veya taşıyacak sorun çıkartmayacak mı bunları umarım düşünmüşlerdir.Benim aklıma gelen sorular çok fazla ama insan sağlığı ve iş güvenliği ile alakalı soruları şimdilik soralım bakalım nasıl bir yapı ile karşımıza çıkacak yapıldığında gezmek isterim.Şimdiden merak ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün