Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Berfin Tepkisi!

Daha önceki zamanda karşılaştığımız, yüzüne kezzap atılarak yakılan Berfin davasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da tepkisini göstermekten geri kalmadı.

Toki 11.01.2020, 18:46 Fatih OĞUR
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Berfin Tepkisi!

Beştepe de gerçekleşen, Millet Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenmiş olan Engelli Vatandaşlar İçin ve Devlet Korumasına Tabii Olan Kişilerin Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Yerleştirilmesi Töreninde önemli açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu konu ile ilgili;

“Çok olmadı daha birkaç ay önce namussuz alçak bir kızın yüzüne kezzap attı. Yargılanmak için çıktığı mahkeme ceza olarak yalnızca 13 yıl verecek. Kendilerinin kızının başına aynı olay gelse kanunla mı değerlendirecekler. Düşündürücü bir konu” açıklamaları yapıldı.

Engelliler İçin TOKİ!

Engelli kişiler ve devlet korumasından yararlanan gençlerin atamaları kamu kurum ve kuruluşlarındaki yeni görevlerinin hayırlara vesile olmasını dileyen Erdoğan, ülkede engelliler için pek çok imkan sağlandığını ve onların ev almalarının da kolay hale getirilmesi adına çalışmalar yapıldığını söylemiştir. Daha geçtiğimiz gün, Ankara da çekilen TOKİ kuralarında, engelli pek çok vatandaşı ev sahibi yaptıklarını belirten Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ evlerinin artış göstereceğini de belirtmiştir.

TOKİ için Türkiye de yer alan belediyelerin kollarını sıvadıklarını ve her ilde belirli bir sayıda TOKİ yapılacağını planladıklarını daha önceki konuşmalarında belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ ile ilgili düzenlemelerin de belediyeler tarafından yapılacağını da eklemiştir. TOKİ evleri biraz daha uygun fiyatla ihtiyaç sahiplerine satıldığı için insanlar tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü