Giresun Tirebolu İçin Toki Projesi

TOKİ Başkanlığı, Ülke genelinde projelerine devam ediyor. Aralık ayının son günler olmasına rağmen, yeni yıl için sürekli yeni proje çalışmaları yapılıyor.

Toki 26.12.2019, 13:34 26.12.2019, 13:56 Muharrem KARAKUŞ
Giresun Tirebolu İçin Toki Projesi

Yılın bitmesine sayılı gün kala TOKİ Başkanlığı yeni bir açıklama ile yeni yapılacak olan bir projeyi duyurdu. TOKİ Başkanlığı, Giresun’un ilçesi olan Tirebolu’ya yapılacak olan TOKİ Projesine yönelik açıklamalarda bulundur. Başkanlık yaptığı açıklamada bu bölgeye yapılacak olan proje için ihale sürecinin başlamış olduğunu söyledi. Giresun’un İlçesi Olan Tirebolu ilçesine yapılacak olan TOKİ Projesi ile toplamda 274 tane konut yapılacak. TOKİ Başkanlığı yapacakları bu projeyi, kendi resmî web sitelerinde ve resmi sosyal medya hesaplarından paylaşarak duyurdu.

Tirebolu İçin Süreç Başlatıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, ülke genelinde projelerini sürdürüyor. Başkanlık tarafından son yapılan açıklama ise Giresun için oldu. Tirebolu’da inşa edilecek olan proje için sürecin başladığını, TOKİ Başkanlığı yazılı açıklama ile duyurdu. Yapılan açıklamada, Tirebolu için yapılan ihale sürecinde sona gelinerek, tamamlandığını ve projenin başlatılabilmesi için bir sonraki aşamaya geçileceği bildirildi.

Geçilecek olan bu aşamada, proje kapsamında inşaatlar yapılmaya başlayacak. İnşaatlar, yapılmaya başladıktan sonra devam eden süreçte hak sahiplerine teslim duyurusu gerçekleşecek. Ve yapılan duyuru yayımından sonra, hak sahiplerine belli bir süre tanınacak, hak sahipleri de bu süre içeresinde teslim işlemlerini tamamlamak için gerekli işlemleri yapacak.

Yorumlar (0)
11°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü