İşte İstanbul Ankara TOKİ Başvurusu Kabul Edilenler Listesi

Son zamanlarda 2020 TOKİ başvuru sonuçları tüm Türkiye tarafından oldukça merak ediliyordu. TOKİ'nin gerçekleştirdiği 100.000 konut projesinde İstanbul Ankara illerinde isim listesi açıklandı.

Toki 17.02.2020, 20:00 Soner YARDIM
İşte İstanbul Ankara TOKİ Başvurusu Kabul Edilenler Listesi

2020 TOKİ başvurularında kabul edilenler listesi vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyordu. Bugün TOKİ'nin gerçekleştirdiği 100.000 konut projesinden İstanbul ve Ankara illerinde konut isim listesi açıklandı. Listenin içeriğinde 100.000 konut için başvurusu kabul edilenler listesi yer alıyordu. Türkiye genelinde oldukça başarılı projelere imza atan TOKİ 100.000 konut başvurusu için kabul edilmeyenler listesini de duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı ortak çalışmasıyla Türkiye'de her yıl 100.000 yeni konut projesinin gerçekleştireceğini duyurdu.

TOKİ'den Son Dakika İsim Listesi

İstanbul ve Ankara şehirlerinde TOKİ'nin gerçekleştirdiği 100.000 konut projesinde kabul edilenler listesi bugün açıklandı. Büyük bir merakla beklenen TOKİ başvurusu kabul edilenler listesi vatandaşlar tarafından heyecanla araştırıldı. İstanbul ve Ankara illerinde gerçekleşecek olan 100.000 konut projesinin isim listesine ise TOKİ'nin resmi sayfasından erişim mümkün hale getirildi. Eğer başvuru listesinde kabul edilenler arasında isminiz bulunmuyorsa yatırdığınız başvuru ücretini de geri alabiliyorsunuz. İsim listesine ulaşabilmek için TOKİ'nin resmi web sayfasına girerek başvuru bilgilendirme kısmına tıklayıp il seçimi gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonra buradan 100.000 konut projesine kabul edilenler ve başvurusu kabul edilmeyenler listesine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
19°
açık
Günün Karikatürü Tümü