Sakarya Adapazarı TOKİ Kura Çekimi Sonuçları da Açıklandı

Toplu Konut idaresi Başkanlığı tüm Türkiye çapında gerçekleştirdiği 100.000 sosyal konut projesi ile geniş bir yankı uyandırdı. Vatandaşlar geçtiğimiz aylarda ekonomik fiyata konut sahibi olabilmek için başvuruda bulunmuştu.

Toki 12.03.2020, 20:02 Zehra Bilgehan Kurtuluş
Sakarya Adapazarı TOKİ Kura Çekimi Sonuçları da Açıklandı

TOKİ gerçekleştirdiği sosyal konut projesi ile adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz aylarda yapım aşamasına başlanan 100.000 yeni sosyal konut projesinde tüm Türkiye çapında kura çekilişleri büyük bir hızla gerçekleştiriliyor. Bugün ise Sakarya Adapazarı 2020 TOKİ kura çekiliş sonuçları belli oldu. Dar gelirli vatandaşın rahat bir şekilde ödeme imkanı bularak konut sahibi olabildiği TOKİ 100.000 sosyal konut projesi kapsamında kura çekilişinin ardından gözyaşları sel oldu. Kura çekiliş sonuçları isim listesi e-devlet aracılığı ile de öğrenilebilecek.

Sakarya TOKİ Kura Sonuçları Bugün 11.00 İtibariyle Belli Oldu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 100.000 yeni sosyal konut projesi Sakarya'da da devam ediyor. Bugün yüzlerce vatandaşın heyecanlı bekleyişi noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile son buldu. İsim listesinde adlarını bulan vatandaşlar gözyaşlarını tutamadı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı resmi internet sayfasından ve e-devlet üzerinden sonuçlar öğrenilebilecek. Ayrıca isimleri okunan vatandaşların bundan sonra ne yapması gerektiği de toplu konut idaresinin resmi internet sayfasında adım adım anlatılıyor. TOKİ ilerleyen zamanlarda tüm Türkiye çapında dar gelirli vatandaşa ekonomik fiyata konut hizmeti vermeye devam edecek.

Yorumlar (0)
orta şiddetli yağmur
Günün Karikatürü Tümü