TOKİ'den Günde 10 TL Taksikte Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) dar gelirli vatandaşlara özel projeler düzenlemeye devam ediyor. Alt gelir mensubu vatandaşlar ucuz konut projelerine başlıyor.

Toki 11.09.2019, 16:23 21.10.2019, 21:23 Muharrem KARAKUŞ
TOKİ'den Günde 10 TL Taksikte Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) dar gelirli vatandaşlara özel projeler düzenlemeye devam ediyor. Alt gelir mensubu vatandaşlar ucuz konut projelerine kira öder gibi sahip olabilecek.

TOKİ'nin Türkiye geneli satış listesine çıkardığı alt gelir grubu ucuz ev ilanları çekilişsiz ve kurası açık yöntemiyle dar gelirli vatandaşlara sunuluyor. Tam 26 farklı ilde 2 binden fazla ucuz konut satışa çıkarıldı. Vatandaşlar, Türkiye geneli ucuz satış listesinde yer alan alt gelir grubu ucuz konutlara yalnızca 345 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olabilecek.

İlk Kez Ev Alanlara Günde 10 Lira Taksit Fırsatı

Ayda 345 liradan başlayan taksitlerle çok sayıda konut vatandaşlara sunuldu. Bazı şehirlerde ucuz konut fiyatları 107 bin liraya kadar düştü. TOKİ 240 ay vadeli konut satışları ile vatandaşlara hem düşük peşinat hem de düşük taksit ödemeleri ile kolay bir şekilde ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Vatandaşlar kiradan bile daha düşük olan bu taksitlerle Türkiye geneli satış ilanında yer alan konutlardan istediğine sahip olabilecek. TOKİ'den günde 10 lira taksitle ucuz konut almak isteyenlerin kurumun yayınlanan ilanlarını yakından takip etmesi gerekiyor.

Yorumlar (0)
28°
açık
Günün Karikatürü Tümü