TOKİ'den Kamuya Yönelik Projeler

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Türkiye çapında pek çok ilde planlama, ihale ve inşaat alanlarında başarılı projelere imza atıyor.

Toki 14.02.2020, 20:19 Muharrem KARAKUŞ
TOKİ'den Kamuya Yönelik Projeler

Tüm Türkiye çapında çeşitli sosyal, ekonomik fırsatlar yaratarak kendi bütçeleri dahilinde devletin de yardımıyla birçok kamu yararına programda yer almış Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ihtiyaç duyulan her yere hizmet götürmeye devam ediyor. Gerçekleştirdiği projelerin kapsamında okulların yapımı ve sağlık tesislerin onarımı gibi işlerin yanı sıra pek çok kamu kurumları için de seferberlik gösteriyor.

Halkın ihtiyacına göre birçok şehirde uygun fiyata toplu konut inşaatı yapan TOKİ, tüm çalışmalarını kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de imza atarak Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu ile işbirliği yapmış olup şimdiye kadar yüzlerce çocuğun başını sokacağı bir yere sahip olmasına ön ayak etmiştir. Yetkililerden yapılan açıklamalara göre TOKİ şimdiye kadar Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Milli Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı gibi birçok kurumlarla işbirliği içerisinde bulunmuş ve bu kurumların birçok tesis ve bina ihtiyacını gidermiştir.

Tüm Türkiye'de Projelerine Devam Ediyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kurulduğu yıldan bu güne dek birçok ilde insanların yararına gerçekleştirdiği konut projeleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Ankara'da Telekomünikasyon binası çalışmalarına bitiren TOKİ Bingöl'de uydukent Telekom santral çalışmalarını tamamlamış ayrıca İstanbul Kağıthane'de ise milli arşiv sitesi projesini bitirmiştir. Emniyet Müdürlüğü binaları ve polis okulları yaparak toplum için faydalı olacak kurumları inşa etmeye devam ediyor. Ayrıca TOKİ'nin yaptığı projeler neticesiyle milyonlarca kişi uygun fiyata ev sahibi olabiliyor.

Yorumlar (0)
10°
açık
Günün Karikatürü Tümü