Toki İstanbul Bakırköy Projesi

​​​​​​​TOKİ Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yaptığı duyuru ile satış açıklamasını vatandaşlara duyurmuştur.

Toki 28.01.2020, 22:23 Fatih OĞUR
Toki İstanbul Bakırköy Projesi

İstanbul Bakırköy Yalı Ataköy projesinde inşa edilen 43 konut, 8 iş yeri projesi için satış başvuruları ile alakalı tüm detayları TOKİ Başkanlığı, vatandaşlara aktardı. Satış duyurusu ile ilgili açıklamalar ise şu şekildedir;

43 Konut ve 8 İşyeri Satış Duyurusu

TOKİ, söz konusu proje kapsamında yaptığı açıklamalarda, İstanbul Bakırköy Yalı Ataköy projesinde yer alan 43 Konut, 8 İşyerini açık artırma yöntemi ile satışa sunacağını söyledi.

Kurum satış işlemleri hakkında, ne zaman, nerede, nasıl ve ne şekilde yapılacağı ile ilgili açıklama yaptı. Açık artırma, 19 Aralık Perşembe günü, saat 14.00’da İstanbul Hizmet Binası’nın konferans salonunda olacağını duyurdu. Teklif verme işlemleri internet üzerinden de alınabilecek, eğer bu şekilde teklif vermek isteyenler olursa, (www.emlakyonetim.com) sitesi üzerinden teklif verebilecekler.

Satışlar Yüzde 50’si Peşin ve 24 Ay Vade ile Yapılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı açık artırma satışları için başvuru yapacak vatandaşlar, konut ve işyeri sahibi olabilmek için toplam tutarın yüzde 50’sini peşin ve 24 ay vade olacak şekilde ödeme yapmaları gerekecektir.

Satış Başvurusu ve Teminat İşlemleri

Açık artırmaya ilişkin hizmetler, Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından yürütülecektir ve başvuru/teminat işlemleri bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.

Yorumlar (0)
16°
sisli
Günün Karikatürü Tümü