Pegasus Genel Müdürü Mehmet Nane Yılın Ceo'su Seçildi

Mehmet Nane Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü olarak hizmet vermektedir.

Ulaşım 27.01.2020, 18:51 Fatih OĞUR
Pegasus Genel Müdürü Mehmet Nane Yılın Ceo'su Seçildi

Perepost tarafından yapılan bir anket sonucunda Yılın Ceo'su unvanına layık görüldü. Yapılan anket sonucunda bu unvana hak kazanan Mehmet Nanenin bağlı olduğu şirket açıklamasında Pegasus'un dijital dönüşümüne ettiği öncülük, misafiri merkeze koyan hizmet yaklaşımı, devam ettirdiği görevler, sivil toplum kuruluşlarında bugüne kadar aldığı görevler, toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki aktif çalışmaları nedeniyle Yılın Ceo'su seçilen Mehmet Nane'ye plaket verildi. Mehmet Nane Plaketini Perapost Kurucu Ortağı ve Reklam Grup Direktörü Elçin Gocay'ın elinden aldı. 

Ödülle Alakalı Mehmet Nane'nin Açıklaması

Mehmet Nane Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü olarak layık görüldüğü ünvan ve ödülle alakalı yaptığı konuşmada Peraport tarafından Yılın Ceo'su olarak seçilmek ve çalışmalarımızın taktir edildiğini görmek benim için büyük bir gurur. Ekip ruhunun gücüne yürekten inanan bir profesyonel olarak, bu başarının arkasında kocaman, güçlü bir ekip olduğunu mutlulukla söylemek istiyorum. Pegasus'taki her bir çalışma arkadaşıma bana inandıkları ve büyüme hikâyemize kattıkları için teşekkür ediyorum ifadelerini dile getirdi. Aldığı ödül karşısında son derece mutlu olduğu gözlenen Mehmet Nane layık görüldüğü ödülü Perapost Kurucu Ortağı ve Reklam Grup Direktörü Elçin Gocay'dan aldı.

Pegasus büyük başarısını 35'İ yurt içi, 77'si yurt dışında olmak üzere toplam 43 ülkede 112 noktaya ulaşım sağlıyor. Birçok noktaya bağlantılı uçuşlar gerçekleştiriyor.

Yorumlar (0)
-2°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü