Yapı Malzemeleri

Seramiksan’dan Vitrifiye Serileri

Seramiksan’ın, Terra ve Volcano Rim-out asma klozet serileri, kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakterilere karşı yüzde 95 daha hijyenik ve kolay temizlenme özelliğine sahip bulunuyor

 Seramiksan’ın, Terra ve Volcano Rim-out asma klozet serileri, kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakterilere karşı yüzde 95 daha hijyenik ve kolay temizlenme özelliğine sahip bulunuyor.

Ekran Resmi ..
Seramiksan’dan vitrifiye serileri

 

Seramiksan açıklamasına göre, Seramiksan’ın, su tasarrufuna yönelik geliştirdiği çevreci vitrifiye serileri, sağladığı su ve enerji tasarrufuyla gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmaya katkıda bulunuyor.

Seramiksan’ın güçlü Ar-GE ve tasarım çalışmaları sonucu oluşturduğu, Terra ve Volcano Rim-out asma klozet serileri, kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakterilere karşı yüzde 95 daha hijyenik ve kolay temizlenme özelliğine sahip bulunuyor.

2,5-4 litre su ile fonksiyon yapan Rim-out klozetler bakteri oluşumunu engelleyerek minimum su ile maksimum hijyen sağlıyor.

Bu haberimize göz atınız:  Geleceğin İnşaat Malzemeleri "Aerojel Yalıtımı"
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. Resimdeki seramikleri görünce insanın içine bir huzur geliyor.Kendi evinizde tuvalet ve banyoda huzur içinde olduğunuz oluyor mu sanırım bu klozet ve banyo modellerinde huzur içinde olunabilir bana öyle hissettirdi.Ama burada en önemli detay az su kullanarak doğaya ve enerji kaynaklarına önem verildiği belirtiliyor.Kullanmış oldukları malzeme ile bakteri üretimine darbe vurması da ayrıca alkışlanacak bir durum olarak göze çarpıyor hem az su kullanacaksın hemde temiz ve hijyeni bir lavabo olacak gerçekten insanın inanası gelmiyor ama sanırım gerçek.Şuan hiv tarzı hastalıkların çoğu türevi cinsel ilişki dışında ortak kullanılan lavabo ve banyolar aracılığıyla bulaşıyor.Bunun önüne de bu madde kullanımı ile geçilebilir .Bu şekilde bir işe imza atmaları Seramiksan firmasını toplum nezdinde ileriye taşıyacak bir başarı tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün